Kable Modularne do zasilacza

Witam.

Posiadam zasilacz Gigabyte GT 800W, lecz nie mam do niego kabli modularnych. Szukam już ich dłuuuugo m.in. na allegro, ebay(EU), komputronik i inne sklepy internetowe pisałem maila, czy może nawet jeżeli nie mają w sprzedaży to na magazynie coś maja, pisałem do Gigabyte(do polskiego przedstawiciela, powiedział mi, że nie mają takich rzeczy w sprzedaży). Bardzo mnie to dziwi, że w polsce nie można z łatwością dostać takich kabli, gdyż to rzecz normalna, że plastikowe wtyczki lubią się łamać…

Moje pytanie, czy ktoś wie gdzie takie coś kupić lub potrafiłby zrobić (oczywiście odpłatnie). Kable na wejściu do zasilacza mają 6 pinów, a wyjście wiadomo SATA / PCI-e.

Tutaj foto wejść zasilacza:

zasilaczr.jpg

Pozdrawiam.

Zrobić taki kabel samodzielnie to chyba najmniejszy problem, większym są koszta. Głupia wtyczka sata może kosztować 6 zł, do tego koszt przewodu, koszulek, przesyłek i wyjdzie Ci suma połowy nowego zasilacza.

Pozostaje ci giełda komputerowa albo elektroniczna, może jest jakaś w twojej okolicy lub sklep elektroniczny np. Nowy elektronik.

Ewentualnie szukać uszkodzonego zasilacza modularnego z przewodami na aukcjach, dać kilka bezpłatnych ogłoszeń kupna (można tu na forum w giełdzie), lub też dać znajomemu elektronikowi jakiś spalony zasilacz, żeby wyjął z niego przewody i dorobił do nich modularne wtyczki.

Ja zamówiłem go swojego Tagana kable modularne na Allegro. Znalazłem człowieka który robi je na zamówienie i wystawia aukcje. Było to już ponad rok temu ale myślę że warto go poszukać i się odezwać. Jego login to bodajże phatmaster.

Proline sprzedaje kable tyle że do seasoniców.

http://www.proline.pl/?p=SEA+X-SERIES+KMII