Kalendarz na pulpici

poszukuje programu zeby mi umiescil kalendarz malych rozmiarow na pulpicie i zebym tam mogl jkies przypomnienia zapisac, znajdzie sie cos takiego? :mrgreen: dziki pozdro

rafal83 polecam Kalendarz XP. :mrgreen: :mrgreen:

Do Opery można wiele zgrabnych widżetów - kalendarzy pobrać, ładnie się prezentują na pulpicie. nie wiem jak z przypomnieniami.

:slight_smile:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19&id=993&t=41

rafal83

Może rainlandar ?

Pod Download wybierasz skiny i pliki językowe - oczywiście jest też plik z polskim tłumaczeniem …

Pozdrawiam

Agaton a jak spolszczyć ten kalendarz?? A pozatym może znacie jakieś sidebary pod XP przypominajace ten z Visty??

Agaton dzieki za info mam tego rainlandar-a jest spoko :smiley: mniej wiecej o takie cos mi chodzilo :lol: a co do spolszczenia to jest na tej stronie gdziesie pobiera - Downlods—>> languages. dzieki jeszcze raz pozdro

rafał83 daj screena jak wygląda u ciebie ten kalendarz na pulpicie.

pulpithf1.th.jpg

tak na szybko bnez uporzadkowania na pulpicie bo troszke pracy mam… wiec mam nadzieje wybaczysz… :lol:

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 23:48

polska wersja jak widaćnie dotyczy nazw miesiecy… ale mozna sie połapać nawet nieznając angielskiiego, wiec bez paniki… podro Core 2 Duo :mrgreen:

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 23:49

polska wersja jak widaćnie NIE dotyczy nazw miesiecy… ale mozna sie połapać nawet nieznając angielskiiego, wiec bez paniki… pozdro Core 2 Duo (juz jest ok:))

W niektórych skinach są polskie nazwy miesięcy tylko trzeba dobrze trafić :wink:

To podpowiedz w których.

Pozdrówka - g0k