Kalendarz xp i status systemu

witam mam taki problem nie wiem jak włączyć opcje rozpocznij prace harmonogramu zadań ponieważ w w7 jest inaczej umieszczone 3385423100_1361796967_thumb.jpg

Cześć

Nie wiem dokładnie co chcesz zrobić ale zapoznaj się z tymi informacjami dot. harmonogramu zadań w Windows 7:

http://www.trochetechniki.pl/Windows-7. … ,1666.html

cześć rgabrysiak

chodziło mi o to że w systemie xp klikałam w tą zakładkę wyskakiwał folder i ogóry w pasku była taka opcja a w 7 jest to inaczej rozbudowane nie ma takiego paska w okienku folderu

Masz nowszą wersję Kalendarz XP v37.04 RC4 ?

Cześć

Dlatego pytam się co chcesz zrobić? Jeżeli chcesz uruchomić nowe zaplanowane zadanie to w powyższym linku masz wszystko wyjaśnione.

To że dana opcja w starym systemie była dostepna w danym miejscu nie oznacza że w nowym będzie tak samo :wink:

A tak na marginesie dodam że kalendarz XP nie jest kombatybilny z systemem Windows 7 i ma prawo coś nie działać.

moja wersja 29.85 chce żeby ten program zapisywał dane o uruchomieniu laptopa w jakich godzinach pracuje

Ta wersja jest na Windows XP.

Na Windows 7 (oraz poprzednie systemy) jest nowsza wersja Kalendarz XP v37.04 RC4.

  1. Po zrobieniu backup’a odinstaluj obecną wersję.

  2. Przeczyść komputer np. programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

  1. Zainstaluj p/w Kalendarz XP v37.04 RC4.

nadal nie zapisuje czasu pracy jak wyłączę a następnie włączę to wykres jest odnowa robiony rozchodzi się o tą opcje co trzeba zrobić z tego zrzutu z pierwszego postu