Kalendarze google w Thunderbird

Witam !

W pracy korzystam z płatnych kont googli. Generalnie bardzo dużo korzystamy z kalendarza. Ja sam z niego korzystam oraz codziennie przeglądam kalendarze ~10 osób będąc zalogowany na koncie google. Udało mi się dodać mój kalendarz do programu thunderbird, przeglądać go i edytować, jednak w jaki sposób mogę z poziomu thuderbirda przeglądać kalendarze współpracowników i wysyłać im zaproszenia na wydarzenia typu spotkanie ?

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam !

musisz dodać nowe konto dostępowe w thunderbirdzie. W myśl zasady: jedno konto - jeden współpracownik

Dzieki za odpowiedz jednak nie jest to prawda. Mozna dodac wiele kalendarzy roznych osob majac dodane jedno konto po prostu thunderbird ma buga i podpowiada raz ze zle konto do logowania bo wlasciciela kalendarza a nie moje to dwa probuje logowac na domene googli a nie na firmowa. Reczna konfiguracja zalatwila problem. Zreszta to nie pierwszy raz ze thunderbird zle podpowiada lub nie puszcza inserta bo niby zle dane a update dziala. Dzxieki mimo wszystko za zainteresowanie.