Kalibracja kierownicy[soft]

(Begi89) #1

jakim softem mozna skalibrowac kierownice?

(Gen Salvador) #2

no w kontrolerach gier tam gdzie masz zainstalowaną kierownice, jest przecież windowsowy kalibrator :stuck_out_tongue:

(Begi89) #3

on jest zalosyny.... gdzie znajde jakis lepszy? gdzie bede mogl przy okazji np paraboliczna czulosc ustawic...?

(Gen Salvador) #4

wątpie czy znajdziesz taki soft.. chociaż teoretycznie jest to wykonalne, może jakiś driverowy maniak zrobił coś takiego :smiley:

(Begi89) #5

poprawka nie parabolicznosc , chodzilo mi bardziej o takie cos...

wykresos8.png

w "lock on" symulatorze lotow mozna bylo takie cos ustawic w ustawienaich gry... tylko ze dla joysticka :frowning: napewno musi byc jakis soft do kierownicy !

(Gen Salvador) #6

no załapałem co miałeś na myśli :smiley:

no właśnie dlatego wydaje mi się ze nie znajdziesz takiego softu jeśli sama gra nie umożliwia takich ustawień.

Ten program musiał by robić wcine między portem a grą, przejmować sygnały z portu przetwarzać wedle wprowadzonych ustawień i dopiero potem wysyłać do gry... w czasie rzeczywistym oczywiście :smiley:

jak dla mnie to nie ma szans żeby coś takiego miało prawa bytu było kompatybilne z grami i żeby nic sie nie chrzaniło :smiley: no ale powiadają szukajcie a znajdziecie... :wink: