Kalibracja padu

witam mam pada a4tech 8przciskow i mam problem z kalibracja… wgralem sterowniki, kalibruje i caly czas os znosi mi troszke na lewo, probowalem grac w NFS-MW i przez to mi samochod znosi ciagle na lewo, przeinstalowywalem sterowniki, nic, wiec pomyslalem ze roz pad, ale na innym komputerze dziala bez zarzutu… co ja moge z tym zrobic??


Masz problem z problemem

Zmiana tytułu

As.

najprawdopodobniej jest on zle skalibrowany :stuck_out_tongue:

Otwórz aplet Kontrolery gier w Panelu sterowania.

Na karcie Ogólne kliknij kontroler, który chcesz testować, a następnie kliknij przycisk Właściwości.

Kliknij kartę Testuj, a następnie testuj kontroler, przesuwając lub naciskając każdą kontrolkę, włącznie z drążkiem, kołem, wolantem, konsolą i przyciskami.

Po przeprowadzeniu testu kontrolera, zobacz wyniki na karcie Testuj.

Uwagi

Aby otworzyć aplet z Panelu sterowania kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Ustawienia, kliknij polecenie Panel sterowania, a następnie kliknij dwukrotnie odpowiedni aplet.

Jeżeli kontroler nie działa poprawnie, może być konieczna jego kalibracja. Aby go skalibrować, kliknij kartę Ustawienia, a następnie kliknij przycisk Kalibruj.

Aby przywrócić ustawienia domyślne kontrolera, kliknij przycisk Resetuj na domyślne na karcie Ustawienia.

czlowieku, co Ty myslisz ze tego nie robilem?? :roll: kilka razy kalibrowalem, odpinalem pada od kompa, przeinstalowywalem sterowniki i nic !!

no to moze jeszcze raz przekalibruj ? Chyba normalne ze jak dobrze zrobisz kalibracje to musi dzialac nie ma sily :confused: