Kamera hp webcam 101 w skype wyłącza się

(ricardos2) #1

W win 10,  Skype , aktualne wersja , sterowniki aktualne , po ok 20 minutach działania kamera zaczyna wyłączać się i później już nie działa,  pojawiają się komunikaty mówiące o problemach USB , czy Windows Explorer . Odinstalowywałem Skype dwa razy , instalowałem nowe wersje i problem ciągle się pojawia ten problem  , wcześniej miałem system  win 7 i tam też  był ten sam problem . Czy kupić nowa przenośną kamerkę ?

(szyszek2121) #2

Daj screena z menadżera urządzeń jak jest podłączona i działa i w momencie jak nie działa.

(ricardos2) #3

Zauważyłem ,że rano kamera pracowała  bez zarzutu teraz od razu kamera wyłączyła się , teraz przez cały czas światło kamery się świeci , a obraz jest czarny i kręci  się logowanie do kamery ?

(szyszek2121) #4

Ale w menadżerze urządzeń pisze że jest włączona i że działa ?

(ricardos2) #5

Ale faktycznie nie działa ,

(szyszek2121) #6

Na sto procent wszystko masz dobrze podpięte itd. ? Może jednak te sterowniki jakieś stare. W końcu masz Win10 a tutaj wszystko najnowsze musi być :smiley:

(ricardos2) #7

poszukam w sterownikach , tyle , że rano nie ma tego problemu , tylko wieczorem ?

(szyszek2121) #8

Jak to możliwe ? rano działa kamerka a wieczorem już nie ?

(ricardos2) #9

taka jest prawda , czy może to być od administratora sieci ?

(szyszek2121) #10

No wydaje się to jedyną opcją która mogłaby być logiczna.

(ricardos2) #11

czy jest sens kupić kamerę do laptopa  

(szyszek2121) #12

No jeżeli zależy Ci na posiadaniu kamerki to kupiona będzie miała na pewno lepszą jakość :wink:

(lordjahu) #13

@ricardos2 hej robiłeś jak w instrukcji napisali http://support.hp.com/pl-pl/document/c01864417 ?

Sterowniki aktualne - http://www.driverscape.com/download/hp-webcam-101

(ricardos2) #14

sprawdzałem , sterowniki aktualne , od rana do godziny ok godz. 17,  kamera w Skype chodzi bez zarzutu , problem pojawia się po godz .17 , tak jak pisałem wyżej .

Zaraz napisze do administratora sieci ciekawe co on powie ?

To mi odpisał administrator sieci …cytat

W nawiązaniu do zgłoszenia informujemy, że zastosowano zmiany w konfiguracji modemu.

Usługi powinny teraz działać zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

(lordjahu) #15

Hej i czy już działa ?

PS: Zapodaj ustawienia kamerki w skype. 

(ricardos2) #16

jak na razie działa kamera paint.jpg