Kamera internet

chcę kupić kamerę internet. upatrzyłem sobie Creative webcam pro nx .Teraz przedstawie mój problem. Czy przy Neo 128 jest sens inwestować w kamerę ?. Jak ten przekaz będzie odbierany u odbiorcy ( przy tym tranferze?) Czy to nie będzie pokaz slajdów? proszę o fachową odpowiedż i podpowiedż—wiren

przy takiej neostradzie bedziesz mial na pewno obraz “slajdowy”

jak narazie nie TPSA nie oferuje lacza przy ktorym jest idealny przesyl obrazu (sa klatki)

pozdrawiam

:lol: :lol:

racja, ja mam neo 1024/512 (chyba 512) i przesył nie zachwyca…

nie koniecznie zależy jeszcvze jakiej aplikacji urzyje do przesyłania obrazu odrazu polecam eye chat http://www.eyeballchat.com/

Witam

mam pytanie czy ktoś używając kamerki miał “film” zamiast “slajdów”

ja dostałem kamerke Trust 120 Spacecam - niestety nie miałem jeszcze możliwości jej przetestowania przez internet, ale po zainstalowaniu EyeBallChat’a w samym podglądzie z mojej kamerki były może dość płynne ale slajdy ze znaczącym opóźnieniem

Witam,

niestety masz raczej Neostradę 1024/256 kb/s, tymniemniej taki download/upload

powinien wystarczyć spokojnie do przesyłu obrazu w najmniejszym rozmiarze.

U mnie na Neo 128/64 kb/s odbiór jest znośny, co zależe głównie od uploadu rozmówcy.

Po prostu te 16 kB/s downloadu prawie wystarcza do odebrania obrazu w najniższej rozdzielczości,

tak więc w Twoim wypadku powinno być o niebo lepiej, gdyż upload masz 4x większy, a download 8x.

Miłych wideokonferencji. :wink:

PS I rzeczywiście (tak jak pysio ) polecam Eyeball Chat, choć pochlebne opinie słyszałem również o Yahoo Messenger.