Kamera Internetowa Do 120 zł?

Witam tak jak w temacie, poszukuję jakiejś dobrej kamery internetowej pod USB do komputera, interesują mnie głównie rozmowy na skype a jeszcze nie miałem styczności za bardzo z kamerkami internetowymi, kiedyś miałem jakąś starą ale była bardzo słaba… :frowning: Szukałem w sieci i znalazłem taką np. Creative Live! CAM Video IM Ultra na allegro takie kamery są już od 100 zł, ale tak jak mówiłem chodzi mi tylko o rozmowy przez kamerkę i żeby obraz był dość ładny i wyrazisty, widziałem jeszcze tańsze kamerki z firmy Creative ale nie wiem ? Może ktoś mi poradzi ? Żeby nadaremno nie przepłacać ?

Kup sobie kamerkę Microsoftu, wbrew pozoru robią bardzo dobre kamerki internetowe od 70zl w góre masz już naprawdę dobrej jakości. Creative również daję radę, ale chyba lepiej Micro se kup, pozdro :slight_smile:

a dokładnie jaką możesz polecić ?

np microsoft vx-1000, podlaczasz, odrazu działa, w co lepszym sklepie jak poprosisz o podlączenie to to zrobią i ujrzysz zapewne satysfakcjonującą jakość obrazu:)

To do stacjonarnego czy lapka ?

do stacjonarnego i lapka myślę ze się nada.

chodzi mi do stacjonarnego komputera ?

Ważniejsze jest chyba to, jaki masz monitor. Chociaż obecnie większość kamerek posiada uchwyt do mocowania na górnej krawędzi panelu.