Kamera internetowa Philips Toucam XS

pcvc820k_S.jpg

dodam że na oficjalnej stronie philipsa nic się nieda za bardzo zrobić (znajść, zapytać) jak to mówią niemcy

…szajs jakiś

Zobacz TU

Sterownik o dziwo niechce zainstalować się na windows xp :shock: na viscie też to podco jest ta kamerka pod 98 win??

jak instaluje się sterownik zaznaczam że chcę zainstalować toucam Xs kończy instalacje dodaje skrót na pulpicie Stop instalacji błąd że niekompatybilne z xp po angielsku skrót niedziała a strona producenta to największy szajs jaki widziałem nic tam nieznalazłem o niej

Link który ci podałem do sterownika, jest pod Windows XP. Masz tam opisane jak zainstalować sterownik.

ok już doszedłem daleko :] to troche inny sterownik pobrałem (znalazłem prawidłową nazwe kamerki) uruchomiłem i Zapaliła się dioda :smiley:

ale niedziała kamerka :confused: prawdopodobnie uszkodzona jak ją rozkręce i posprawdzam to zobaczymy wtedy

Czesc kurde ja mam te sama kamerke i taki sam problem :D. Kupiel ja na wakacjach chodzila prawidlowo prze 3 miesiace i od paru miesiecy tez nie ma obrazu Swieci sie tylko dioda. Kurde rozkrec ja zobacz co jest nie tak bo ja tez niewiem ale dioda swieci.

a mam pytanie czy moge zamiast tej kamery dac aparat cyfrowy ? Jaki musze miec program zebym mogl uzywac zamiast kamery cyfrowki dodam ze posiadam cyfrowke The Sony Cyber-shot DSC-W30

pedrovegas , jak chcesz zniszczyć matrycę aparatu, to próbuj [-X

Jak to ? Czemu mialbym to robic. Slyszalem jedynie o takiej mozliwosci dlatego wszedlem tutaj aby dowiedziec sie wiecej.Moze moglbys bardzie jmi to wyjasnic ?

Aparaty z możliwości nagrywania video, maja ograniczenia czasu nagrywania. Wynika to z tego, że podczas zapisu nagrzewa się matryca. Praca ciągła, jako kamera internetowa, to prosta droga do przegrzania i uszkodzenia sprzętu.