Kamera Internetowa Tracer Xlp-12s - Jakie Sterowniki?

Posiadam kamerę internetową Tracer XLP-12S. Nie wiem jaki zainstalować do niej sterownik. Do kamery jest dołączona płyta ze sterownikami, jednak każdy który instaluje nie działa. Skąd mam ściągnąć dobry sterownik?

81bd3cadb3af10c9med.jpg

Z powyższej listy instalowałem każdy osobno. Po ponownym restarcie po włączeniu sterownika pojawiał się napis “Sorry, you have no video capture hardware”

A przypadkiem na tej płycie nie ma plików *.inf ? Czy też sterownik jest w postaci jednego pliku *.exe ?

Bo jeśli to pierwsze, to wystarczy podłączyć kamerkę, uruchomi się kreator nowego sprzętu, wskazuje się mu napęd płyt i system sam wyszuka oraz zainstaluje sterownik.

Właśnie nawet po zainstalowaniu sterownika pojawia się kreator. Próbowałem zainstalować kreatorem, ale nie da się. Sterowniki na tej płycie niektóre mają tylko plik SETUP, a niektóre mają więcej.

Poszukaj któregoś z tych kodów na swojej kamerce, pudełku albo instrukcji obsługi.

Instrukcja obsługi bardzo uboga, dosłownie jedna kartka zgięta w połowie :confused:

Na płycie ze sterownikami znalazłem napis SN9C120. Zainstalowałem ten sterownik i dalej nic. Pojawia się ten napis.