Kamera Internetowa TRUST - webcam

Witajcie

Kiedyś dostałem internetową kamere Trust , mialem do niej sterowniki wszystko … ale ostatnio ja znalazlem i albo nie ma sterownikow albo nie dziala.

Podlaczam , lampka swieci wszystko ok , tylko mi w Skype nie znajduje jej , to chyba trza sterowniki nie ? prosze o pomoc.

20070613xb2.jpg

Oto ta kamera - nie wiem jaki to model ;f ( nie wiem tez gdzie jest plyta ze sterownikami :stuck_out_tongue: )

Pozdrawiam

No fakt, fajna.

Tak, trzeba

Ale tu magików nie ma, jak nie wiesz jaki to model to jak chcesz znaleźć sterowniki? Poszukaj na stronie trusta, jak mają katalog produktów ze zdjęciami to może uda Ci się znaleźć

no własnie tam nie ma :confused: dlatego sie pytam , moze ma ktos taka kamere czy cos …

Algeroth To musisz liczyć na to że Ci się poszczęści i ktoś taką ma

Skype nie jest kompatybilna ze wszystkimi kamerkami, obawiam sie,ze sterowniki tez nie musza wiele zmienic.Na ich stronie jest pelna lista . Chyba trzeba bedzie kupic Logitecha :slight_smile: .Trust… jak to Trust.Fajnie wyglada,marketing ma nie najgorszy ale sprzet niestety lipny.

Ja mam identyczną kamerkę.

Płytkę ze sterownikami również posiadam, tylko że na owej płytce w katalogu Drivers znajdują się dwa foldery: OS i ME. W każdym z nich jest jeden plik .exe w rozmiarze 50MB każdy.

Czyli wysłanie tych plików na adres e-mail odpada :?

Jakieś pomysły ?

a wiesz co to hosting plików?? :stuck_out_tongue:

zupuj to na RS lub 2xupload.de

Tylko że parametry mojego łącza są bardzo niskie:

Download: 128 kbps

Upload: 60 kbps

Ile czasu zajmie mi uploadowanie jednego pliku 50MB ? Pół dnia ? :?

Raz się można żachnąć i pomóc :stuck_out_tongue:

60 / 8 = 7.5 kB/s

50 * 1 024 = 51 200 kB

51 200 / 7,5 = 6 826 sekund

6 826 / 60 = 113 minut = 1 godz. 53 min. :lol:

zakładając, że rzeczywiście masz max up = 60 kb/s, plik ma rzeczywiście 50 MB i, że uploadowanie “pójdzie” max tempem :lol:

uploadować najszybciej na RS (rapidshare.com) :stuck_out_tongue:

mozez tez zawsze podac nazwe modelu tej kamery to postaram sie znalesc w necie chociaz moze to byc trudnoscia …

oi,

mam trust’a i skype,

instalujesz tylko stery usb- dodajac nowe urzadzenie w panelu sterowania-uaktualnij sterownik;

mam co prawda, nowszy model. ale zasada ta sama, bo i stery te same :slight_smile:

ta , ale chodzi oto ze ja nie mam tych sterownikow , tzn kiedys mialem ale na innym kompie i teraz nie moge tej plytki znalesc :confused:

Algeroth widze ze masz GF 8600GT.Mam do ciebie sprawe pisz na gg 8557588

ha, a to ? :slight_smile:

http://www.trust.com/support/service.aspx

ta ;] lecz pudełko wywalilem :PPP czekam na tego kolesia co ma ten sam model kamery lecz chyba sie nie doczekam…

A jednak się doczekałeś Algeroth. Sorry, że tyle dni to trwało, ale nie miałem dostępu do swojego komputera. Staram się dotrzymywać słowa. Uploadowałem na 2xupload.de. Instalator sterownika waży 49,2 MB.

Oto sterowniki do Twojej kamerki:

http://www.2xupload.de/file/05f8448d73a … m.rar.html

Jak zainstalujesz, to daj znać czy kamerka działa.

niestety , wciaz nie dziala , nie znajduje mi tej kamery mimo tego ze zainstalowalem to co mi wyslales.

A w ogóle odnajduje Ci tą kamerkę jako nieznany sprzęt, czy w ogóle nie ma żadnej reakcji, jak podłączasz ją do portu USB ? Może najpierw musisz zainstalować sterowniki do portów USB swojej płyty głównej ?

sprzet mi znajduje jako nieznany ale gdy daje szukaj sterownikow nie znajduje mi ich wogole :confused: