Kamera Logitech C200 - biale pasy?

Witam, mam problem z nowozakupioną kamerą internetową.

Kupiony sprzęt to Logitech C200.

Podłączyłem kamerkę, sterowniki i oprogramowanie zainstalowałem normalnie i bezproblemowo. Nie ma żadnych konfliktów itd.

Jednak kamerka nie działa prawidłowo, obraz snieży i pojawiają się białe pionowe paski. Google przeszukałem, ale nie znalazłem odpowiedzi co z tym zrobić.

Objawia się to tak

picture108266.jpg

Na jednym z for znalazłem też filmik z problemem - u mnie wygląda to identycznie, wklejam niżej link

http://wrzucacz.pl/file/9551273701101

komputer:

sempron 2200+

512 ram

gefoirce fx5200

win xp z sp2

Dziękuję z góry za pomoc.

testowy1 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Mam ten sam problem :?:

To dziwne o czym piszecie… Dzisiaj zakupiłem identyczną C200 i nie mam żadnych problemów! A może to wina mojego linuksa :smiley:

Najlepiej byłoby gdybyś podłączył kamerę do innego kompa wtedy byłoby z grubsza wiadomo gdzie winy szukać, czy w kompie czy kamerka uszkodzona.

U koleżanki chodzi dobrze

Dodane 09.07.2010 (Pt) 21:53

a jeszcze, w dzień chodzi ok, a wieczorem to śnieży jak nie wiem, albo jak trochę cieniu wpadnie. Może się przestawia na tryb nocny, tylko nie wiem jak?

Moja sprawdzona na dwoch komputerach, na pierwszym caly czas biale pasy, na drugim bez zarzutu i zadnego problemu.

Posprawdzalem wszystkie opcje i nie bardzo wiem gdzie lezy problem.

Macie jakies pomysly?

System na tych dwóch kompach ten sam?

ja wiem w czym problem

w ustawieniach -> korekta oswietlenia masz zaznaczone automatyczne

wyłacz i wzmocnienie daj na min

poczekaj 3 sek az przestanie snierzyc i juz

ale jest minus za kazdym razem jak bedziesz probował ja właczyc to musisz regulowac jasnosc ;/

jak rozwiazac problem w 100% nie wiem