Kamera Logitech C200 - biale pasy?

(Testuje Konto) #1

Witam, mam problem z nowozakupioną kamerą internetową.

Kupiony sprzęt to Logitech C200.

Podłączyłem kamerkę, sterowniki i oprogramowanie zainstalowałem normalnie i bezproblemowo. Nie ma żadnych konfliktów itd.

Jednak kamerka nie działa prawidłowo, obraz snieży i pojawiają się białe pionowe paski. Google przeszukałem, ale nie znalazłem odpowiedzi co z tym zrobić.

Objawia się to tak

picture108266.jpg

Na jednym z for znalazłem też filmik z problemem - u mnie wygląda to identycznie, wklejam niżej link

http://wrzucacz.pl/file/9551273701101

komputer:

sempron 2200+

512 ram

gefoirce fx5200

win xp z sp2

Dziękuję z góry za pomoc.

(Monczkin) #2

testowy1 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

(Asiula16043) #3

Mam ten sam problem :?:

(Online Virtual Space) #4

To dziwne o czym piszecie... Dzisiaj zakupiłem identyczną C200 i nie mam żadnych problemów! A może to wina mojego linuksa :smiley:

(smoq5) #5

Najlepiej byłoby gdybyś podłączył kamerę do innego kompa wtedy byłoby z grubsza wiadomo gdzie winy szukać, czy w kompie czy kamerka uszkodzona.

(Asiula16043) #6

U koleżanki chodzi dobrze

-- Dodane 09.07.2010 (Pt) 21:53 --

a jeszcze, w dzień chodzi ok, a wieczorem to śnieży jak nie wiem, albo jak trochę cieniu wpadnie. Może się przestawia na tryb nocny, tylko nie wiem jak?

(Testuje Konto) #7

Moja sprawdzona na dwoch komputerach, na pierwszym caly czas biale pasy, na drugim bez zarzutu i zadnego problemu.

Posprawdzalem wszystkie opcje i nie bardzo wiem gdzie lezy problem.

Macie jakies pomysly?

(evolucja_) #8

System na tych dwóch kompach ten sam?

(stojank) #9

ja wiem w czym problem

w ustawieniach -> korekta oswietlenia masz zaznaczone automatyczne

wyłacz i wzmocnienie daj na min

poczekaj 3 sek az przestanie snierzyc i juz

ale jest minus za kazdym razem jak bedziesz probował ja właczyc to musisz regulowac jasnosc ;/

jak rozwiazac problem w 100% nie wiem