Kamera pod Vistą - Acer Aspire 3690?

Witam

Brat prosił mnie o pomoc w aktywacji wbudowanej kamery internetowej aby mógł korzystać z programu “Skype” ale nie daje rady… Zainstalowałem sterowniki ze strony acer’a oraz kilku innych które znalazłem ale kamera jak nie działała tak nie działa… jedyne co udało mi się wskórać to to iż komputer nie twierdzi już, że kamera nie jest podłączona a jedynie pokazuje się czarne okno ale bez obrazu :frowning:

Proszę o pomoc w tej kwestii… Może ma ktoś działające stery?

no niewiem czemu ci niedziala ,ja mam acer 3693 i mi odrazu dzialala bez zadnej tam aktywacji a wogole sa takie kompy ze potrzebna jest taka aktywacja?jak tak to jeszcze o takim czym nieslyszalem…

mam kamerę TECHNIKA TK13Cm2 i nie działa.Sterowniki zaistalowane.Brak przesylu strumieniowego.Z Vistą mam do czynienia od czwartku.

no ale tu chodzi o wbudowana juz kamere w kompie acer.dziwne ze niechodzi.ja mam wbudowana w acer aspire 3693 i chodzi bez problemu.

Sterowniki należy zainstalować ręcznie, wcześniej należy dane urządzenie (kamerkę) odinstalować z menedżera urządzeń.

Acer Aspire jeżeli komuś nie działa wbudowana kamera w Windows XP nie są winne sterowniki rozwiaznanie problemu na stronie http://www.windshadows.dbv.pl :slight_smile: