Kamera SE K750i jak nagrywać więcej?

Mam telefon Sony Ericsson 750i czy jest taka możliwość zwiększenia czasu nagrywania za pomocą kamery plików video.

Menu–>Aparat–>Ustaw na video–>Ustawienia–>Tryb zdjęć–>Zmień na "Wideo wysoka jakość…no problem :slight_smile:

Dzięki zgadza się zmylił mnie tryb zdjęć.

A wiecie może jak wyłączyć dźwięk migawki w tym telefonie??

I ja dołożę się z pytaniem (by nie robić nowego wątku).

Kumpel marudzi, że filmiki z K750i są kiepsko i dużo gorsze niż np z S-D600.

Może ktoś to zweryfikować? faktycznie jest tak źle z jakością filmów na K750i?

Ja na moim fonie [k750i] mam bardzo dobrej jakości filmy. Ustawiłem, że ma być wysoka jakość i filmy jak z kamery. :mrgreen:

A jaka jest rodzielczość odtwarzanego filmu? Kumpel jęczy mi, że ma małe okienko (prawdopodobnie jak sądzę 320 x 240 ?)

Tego nie wiem (być może za pomoca jakiegoś softu) ale wyczytałem na innym forum dość ciekawa sprawę zw. z tym problemem:

Że co? :o

Jeśi to prawda to jest to chyba jeden z najdebilniejszych pomysłów UE… :shock:

tylko jak wyłączysz wyciszysz dzwięk całego telefonu …

Witam

Kilka postów wyżej pytałem o różnice w jakości filmów kręconych K750i oraz D600.

Wczoraj miałem przyjemność osobiście porównać oba telefony.

Z przykrością ( :cry: ) informuję, że K750i w porównaniu do D600 ma bardzo słabą jakość filmów - niezależnie od ustawień.

Filmy kręcone D600 są dużo wyraźniejsze i właściwie jedynym zgrzytem (pamietajmy jednak że to jest telefon komórkowy) było nieznaczne “pływanie” nagranego materiału (odtwarzałem na monitorze komputera) przy dynamicznieszych ruchach ręką :slight_smile:

Mozna zaryzykowac stwierdzenie iż D600 ma lepszą jakość filmów niż niejeden fotograficzny aparat cyfrowy :slight_smile:

Oceniając filmy z obu modeli wystawiłbym notę:

K750i = 4/10

D600 = 8/10