Kamera TRACER Cyber Sight XLP-12S Black instalacja problem

Witam.Niedawno kupiłem sobie kamere internetową TRACER Cyber Sight XLP-12S Black.Dostalem płyte ze sterownikami. Jednak nie chcą sie zainstalować;/ Gdy chce zainstalować pewien plik wyskakuje mi : All software are removed suceesfully by this program.iF you want to reinstall PCCam software,please reboot windows system.

Dodam jeszcze że działa tylko mikrofon ;S

Prosze o pomoc^^

Komunikat wskazuje na ot jakby wykonana została deinstalacja a nie instalacja.

A próbowałeś z neta ściągnąć sterowniki?

Tak jak post powyżej.Jeśli chcesz ponownie zainstalować oprogramowanie należy zrestartować system

Próbowałem z neta. Brałem z tracer.pl I zrestartowalem komputer i nie działa;/

Wyskoczyło coś o niepoprawnym windowsie ;S

Napisz dokładniej, jaki to był błąd. lepiej jednak będzie, jak pochwalisz się screenem z komunikatem.

Z tego co widzę kamerka jest podłączona:

Zasada jest taka: Należy najpierw zainstalować sterowniki, a dopiero potem podłączać urządzenie do portu USB.

Odłącz kamerkę, uruchom ponownie komputer, spróbuj zainstalować sterowniki i podłącz kamerkę.

Troszke mnie tu nie było sorka.

No więdz zara spróbuje tak jak mówi kolega wyżej i napisze czy działa.

Niestety dalej jest to samo.

Olcia wyskauje komunikat to jesgo treść:Instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodności z systemem windows xp umożliwiających uzyskanie logo windows.Kontynouwanie instalacji tego oprogramowania może zakłucić lub zdestabilizować poprawne działanie systemu teraz lub w przyszłości.Firma microsoft zaleca zatrzymanie teraz tej instalacji i skontaktowania sie z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania oprogramowania które pomyślnie przeszło testy.

Mimo to kontynuuj. ZATRZYMAJ instalcje. <—Do wyboru

Prosze o pomoc plz :smiley:

Wybierz: Mimo to kontynuuj.

Niestety dalej jest to samo;/

Dalej masz z tym problem? jak tak to napisz na gg 9779216