Kamerka internetowa - reset komputera

Witam !

Kupiłem kamerę internetową Logitech C910 HD Pro i zainstalowałem sterownik, wydaje się, że wszystko super działa ale przy końcu instalowania komputer się zresetował ! Gdy się włączył wszystko było już zainstalowane ! I gdy próbuje użyć kamerki to komputer automatycznie się resetuje !!

Gdy tylko kamera jest podłączona i wchodzę np. w Rejestrator dźwięku to komputer się resetuje ! tak samo jak próbuje ustawić mikrofon na ten z kamery albo ktoś do mnie dzwoni na Skype i ja próbuje odebrać. Co do komputera nie jest aż taki stary wszystko na nim chodzi, nigdy się nie resetował a zasilacz wymieniałem miesiąc temu. Jest to dla mnie niezwykle ważne aby to działało więc proszę was o pomoc ! Z góry dziękuje.

  1. System ?

  2. Nazwa płyty głównej ?

  3. Nazwa karty dźwiękowej ?

Zobacz jeszcze ten temat:

problem-instalacja-sterownikow-kamera-internetowa-tracer-t496700.html

  1. Windows XP SP3

  2. 44727691804754730641.jpg

  3. Creative ( dokładnie nie wiem - pisze tylko Creative )

Dodane 25.07.2012 (Śr) 20:31

Błagam pomóżcie !!

Miałem podobny, dość podobny przypadek z kamerką internrtową Logitech serii C HD, tyle że model C270 na komputerze z systemem Windows 7 64. Tyle że u mnie nie było restartu a BSoD. Instalowałem sterowniki zarówno te z dysku jak i strony producenta i BSoD nadal występował. Kod błędu wskazywał na niezgodność sprzętową z kartą graficzną Nvidia.

Niestety nie znalazłem rozwiązania, kamerka działa jak marzenie na 2. komputerch z XP.

Więc albo obaj trafiliśmy na lipę, albo obaj mamy coś nie tak z hardware komputera.

Pozdrawiam.