Kamerka internetowa zakup

Dzień dobry!

Chciałbym kupić kamerkę internetową dzięki, której będę mógł widzieć osoby na skype. Zatem zależy mi na kamerce, która będzie kompatybilne z programem Skype, jak również zależy mi żeby jej koszt zamykał się najlepiej w 100 zł. Chciałbym znać wasze zdanie na temat różnych kamerek i może jakieś propozycje, którą warto kupić. Oczywiście mile widziane są też różnego rodzaju linki i z porównywaniem kamerek :slight_smile:

Z góry dziękuje za pomoc!!!

Polecam Logitech Express. Koszt około 70 zł, w pełni kompatybilna ze Skype, bezawaryjna. Także kilka innych modeli kamerek internetowych z Logitecha znajdzie się w tej cenie :slight_smile:

To raczej niemożliwe. Takiej kamerki jeszcze nie wymyślono. Obojętnie jaką kamerkę kupisz, to widzieć Cię będą osoby z którymi rozmawiasz, ale Ty raczej ich nie zobaczysz.

Jeśli chodzi o kamerki internetowe polecam firmę Creative. Kolega wygrał na dobreprogramy.pl i bardzo sobie chwalił. Sam byłem ciekaw - poszedłem - zobaczyłem - oniemiałem. Niesamowita jakość, jak na kamerkę internetową.

A widziałeś kamerki Microsoftu z serii VX? Chociaż MS jako firmy nie lubię, to te kamerki bija jakością obrazu te od Creative na głowę (mówię tutaj o przedziale cenowym do ok. 300 zł)

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi,oczywiście z przyjemnością czekam na następne! :slight_smile: Pozdrawiam

Ja miałem cerative-a za 95 zl strasznie mi się sypał dostałem drugą chodziła dobrze ale obraz byl taki sobie w ciemnych pomieszczeniach, sprzedałem na Allegro za niecałe 70zł straciłem jeszcze, zakupiłem A4Tech PK-5 bo widziełm jak chodzi spodobało mi się i jestem zadowolony z tego zakupu morze nie miałem szczęścia do Creative