Kamerka Live!Cam Vista IM

Zainstalowalem na Win XP Prof. że kamerkę Live!Cam Vista IM zgodnie z instrukcją.Po kolejnej instalacji aktualizacji WinXp, zauważyłem straszne spowolnienie rozruchu systemu.Jak kamerka jest wyłączona w menedżerze urządzeń sytem startuje w niecałą minutę.Z kamerką włączoną start systemu trwa ok 3 min.Najdłuższa jest przerwa między ekranem z logo Widowsa a ekranem Zapraszamy,wtedy ekran monitora jest ciemny bez obrazu.

Gwoli ścislości: kamerka przez kilka miesiecy nie sprawiała takich problemów.Na Vista nie ma wplywu na szybkośc uruchamiania systemu.Co może byc przyczyną,prosze o rady.

Mój sprzęt:Płyta ASROCK PE PRO,Celeron 2Ghz,512 MB,karta NVidia GeForce4 MX 440,dyski twarde Hitachi 160GB i Seagate 80GB.

A to światełko przy kamerze świeci się od startu systemu i potem przez cały czas??

Nie,Dioda nie zapala się w czasie uruchamiania.Świeci dopiero po uruchomieniu kamerki.

A ten proces kamerki, który spowalnia system to jak się nazywa??

Gdybym ja wiedział?W trakcie uruchamiania nie wyswietla procesow.Jest poprostu czarny ekran.

Włącz Menedżer zadań (Alt+Ctrl+Delete)

Olcia,dziekuję za chęci,ale odnoszę wrażenie,że się nie rozumiemy.Chyba nie da sie uruchomic menedzera urzadzeń w trakcie startu systemu,a po uruchomieniu systemu wszystko jest ok.3 minutowy czarny ekran jest między ekranem Windows XP a ekranem Zapraszamy.Do nastepnej reinstacji systemu wytrzymam.Jeszcze raz dzieki za chęci-proszę zamknąc temat.