Kamerka odinstalowana z systemu nie chce się zainstalować ponownie

Hej, 

 

mam pewien problem. 

Miałam problem z nowym skypem, nie działała mi kamerka, a działała na facebooku, ściągnełam starszą wersje skype, ale przestała mi działaś wgle.

 

Odinstalowałam ją z systemu porpzez menadżera urządzeń, teraz nie mogę jej zainstalować ponownie ponieważ występuje mi komunikat przy zainstalowaniu: Błąd usb 2.0 vga/1.3/2m webcam.

 

Pobrałam sterowniki ze strony producenta.

 

Mam komputer Asus K53SC.

 

Wręcz błagam o pomoc :wink:

Z góry dzięki.

 

 

Kasia

 

No to możliwe,że wyłączona lub uszkodzona.

 

 

Odinstaluj ją z poziomu Dodaj usuń lub programy, czyszczenie systemu np: Ccleanerem,restart i zainstaluj ponownie - użyj odpowiedniego sterownika,bo może być kilka kamerek instalowanych?

 

Podaj identyfikator sprzętowy tej kamerki i jaki masz system i czy 32/63 bitowy.

 

 

 

Edit:

 

Sterownik do W7 64 bitowego: wygląda,że jest tylko jedna kamerka instalowana?

 

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Drivers/CMOS_Camera_Azurewave/Camera_Azurewave_VS010_Win7_64_Z5855133208.zip

 

Pobierz, rozpakuj do katalogu na dysku i instaluj - wcześniej zrób co napisałem.

 

właśnie propblem w tym, że odinstalowałam ją w menadżerze urządzeń. teraz nie mam jej tam w ogóle. teraz chcąc zainstalować sterowniki pojawia mi się komunikat: Bład odczytu identyfikatora sprzętu z pliku INI.

Mnie to wygląda na problem sprzętowy kamerki : uszkodzona lub przerwa w okablowaniu od płyty do kamerki.

 

Serwis lub zastosuj zewnętrzną.

 

 

Może przywracanie systemu? ale gdyby była sprawna powinna być w menadżerze jako kamerka lub niezainstalowane urządzenie.

Kamerka widoczna w systemie, ale i tak nie działa.

 

Spróbuję jeszcze raz zrobić tak jak mówiłeś.