Kamery BCS i jestem zablokowany

witam mam w domu kamerki BCS i nie wiem dlaczego mnie zablokowano ? jak to odblokowaćkamerka

nic nie kumam … to dlaczego jestem na czarnej liście i nie mam podglądu kamer?

Listy RBL stosuje się głównie na serwerach poczty, więc Ciebie problem nie powinien dotyczyć.

@krystian3w to jest usługa, która blokuje IP/domenę, a nie domena autora.

Ponadto nie ufałbym tej usłudze/czarnej liście, bo nawet nie mają strony, na której podane byłbyby warunki wypisania się z czarnej listy.

Patrz SpamCop czy Barracuda.

PS dostęp do kamer lepiej mieć przez VPN lub P2P, o ile Twój rejestrator umożliwia dostęp przez P2P. Nie ma sensu wystawiać kamer na świat. No chyba że chcesz, aby cały świat widział co się u Ciebie dzieje.

na p2p idzie tylko na TV a na PC i Androidzie jestem na czarnej liście

Być moze dlatego.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

no fajne ,muszę po serwisanta się zgłosić

Prawdopodobnie chciałeś mieć dostęp do kamery z zewnątrz (Pc, smartfon) a nie tylko z lokalnej. Być moze tu pojawił się błąd (niewłaściwe adresy) i w zwiazku z tym blokada.

Tu warto dodać jeszcze jedną uwagę.
Wiele kamer nie otrzymuje aktualizacji oprogramowania, umożliwienie dostępu do nich z zewnątrz może (w skrajnym przypadku) stanowić zagrożenie dla pozostałych urządzeń znajdujących się w tej samej sieci co kamery.

1 polubienie

właśnie przez p2p jestem zablokowany … czarna lista …

W tym temacie to już raczej musisz zgłosić się do swojego ISP.

@Yakii zrobiłeś sobie przerwę czy znowu klepiesz niemca po kasku?

Łopata sie obudziła, po czterech dniach. I tak szybko.

Mam ciekawsze zajęcia, niż odpisywanie dzieciom na forach. Ciesz się, że znalazłem dla ciebie wolną chwilę.

Kop dalej. Ale na trzeźwo. Może wtedy zorientujesz się czy ty kopiesz, czy tez jesteś tylko łopatą do kopania rowu pod kabel, „sieciowcu”
„Szukaj odpowiedzi, czasu jest nie wiele”

Nudny już jesteś. Liczyłem na to, że mnie zaskoczysz jakąś ciekawą ripostą, ale zawiodłem się na tobie.

Tekstu nie zrozumiałeś więc tylko obrazek pozostaje.

Trochę czasu zajęło Ci przerabianie znanego w sieci obrazka w Paint. Nie popisałeś się. Jesteś nudny, zawiodłeś mnie. Spodziewałem się po tobie więcej kreatywności.

Może na twoich kolegach z podstawówki zrobiłoby to wrażenie. Udowadniasz tylko, że twój poziom poziom inteligencji nie pozwala ci w przyszłości nawet na pracę przy łopacie.