Kanał na YouTube i sens dodawania tine stamp'ów do filmów

Witam!
Prosiłbym Was o opiinie i zdanie na pewnien temat. Otóż do pewnych, starszych filmów dodałem ostatnio time stamp’y, czyli do opisu czasy. W skrócie podzieliłem owe filmy na rozdziały, by szło szybko przejść do konkretnego momentu.

Teraz mam takie pytanie: czy warto się pomęczyć i edytować te starsze i nowsze materiały i dodawać do nich te Time Stamp’y? Jakie jest Wasze zdanie? Wg. mnie jest to coś, co zabierze mnóstwo czasu, co przyczyni się do zmniejszenia częstotliwości wgrywania nowych materiałów. Poza tym, musiałbym ręcznie oglądać te kilkaset filmów i stwierdzać, czy akurat tu jest to sensowne i możliwe. Na moje oko, należałoby zostawić te filmy, co już są publiczne, a zająć się tymi time stamp’ami (rozdziałami) podczas publikacji nowych treści. No bo jaki sens edytować film, który mam na kanale chociażby ten miesiąc, 2 miesiące czy rok?

Napisze mi tu ktoś swoje zdanie? Tak serio, to niezbyt by mi się chciało ręcznie przeglądać kilkaset filmów.
Z góry dzięki :slight_smile:

Nie. Po co, skoro tworzysz nowe treści, to stare pozostaw jak są.

2 polubienia

Dobrze, tak zrobię. Dzięki

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.