Kanał na YouTube Komputer Świata zbanowany?


Witam!
O co chodzi z kanałem YouTube czasopisma Komputer Świat? Od kilku dni nie jest on dostępny, a po kliknięciu linka do filmu na smartfonie pojawia się taki komunikat jak na zrzucie ekranu. Ja nie widziałem tam niedozwolonych treści. KŚ na swojej stronie w aktualnościach nic nie pisze - przyajmniej ja niczego nie znalazłem.

Może się zwinęli, w „sierpniu” przestali robić gazetę w formie drukowanej.

No ale to by było info o tym na stronie.

O banie też powinni napisać i czy jest szansa na powrót kanału z materiałami jak z naukowym bełkotem.

Napisz do nich maila , może ktoś bardzo miły zgłosił kanał i YT z automatu go zablokował

1 polubienie

Adres??

5 sekund szukania na ich stronie Kontakt . Ale sprytnie ukryli na samym dole strony :mask:

Nie działa włącza się syf link:

https://www.onet.pl/?utm_source=forum.dobreprogramy.pl_viasg_komputerswiat&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&pid=55c06dd7-6010-4781-9bf1-c024f9988228&sid=07372b08-f780-4b33-9df9-1b765bfb7d0f&utm_v=2

Co nie dzoala i kaki syf?

Co to za kod?
Po jego otwarciu, tego lunka, otwiera sie Onet, noalnie.

Działa za drugim razem normalnie u mnie tez za pierwszym razem strona onetu a za drugim normalnie . nawet mam teraz otwartą zakładkę z kontaktem do nich

U mnie zawsze Onet. Nie ma adresu e-mail?

Cię bardzo proszę

Pomoc dla Czytelników

pomoc[@]komputerswiat.pl

Zamówienia

Wydania drukowane, prenumerata: www.literia.pl, tel. 22 33 67 901, infolinia 801 000 869, prenumerata.axel[@]qg.com
Wydania elektroniczne, e-prenumerata: www.ksplus.pl

Redakcja Komputer Świat

(kontakt e-mailowy do pracowników redakcji według schematu: imie.nazwisko@komputerswiat.pl - bez polskich liter)

Redaktor naczelny drukowanego „Komputer Świat”: Rafał Kamiński

Redaktor naczelny KomputerSwiat.pl: Robert Graczyk

Z-ca redaktora naczelnego KomputerSwiat.pl, szef laboratorium: Arkadiusz Świostek

Wydawca serwisu online: Łukasz Gołąbiowski

Redaktorzy online: Tomasz Kurzak, Bartłomiej Sieja, Tomasz Mileszko, Rafał Rudnicki, Michał Chwistek, Bartosz Witoszka, Adrian Kotowski

Wystarczy kliknąć „Czytaj więcej” i przenosi na stronę KŚ. Albo kliknąć w link drugi raz, wtedy strona otworzy się bezpośrednio.

Wchodziłem na to kilka razy i zawsze Onet.

Może AdGuard blokuje…

Użyję tego:
pomoc@komputerswiat.pl

Napisałem mail’a, zobaczymy.

Bardzo szybko dostałem odp. jednak nie na temat:

Szanowni Państwo
Uprzejmie informujemy, że w sierpniu 2022 roku ukazało się ostatnie e-wydanie magazynu Komputer Świat (nr 9/2022). Zakończy się także wydawanie innych tytułów z rodziny Komputer Świat (Twój Niezbędnik, Biblioteczka Komputer Świata, Komputer Świat Special).
Jeśli posiadają Państwo aktywną e-prenumeratę i kontaktują się z nami w sprawie zwrotu środków za wydania które się nie ukażą:
Informujemy, że środki zostaną Państwu zwrócone do 14 dni od zgłoszenia. Jeżeli konieczne będzie doprecyzowanie informacji potrzebnych do wykonania zwrotu, poprosimy Państwa o ich podanie.
Bardzo prosimy o cierpliwość.
Pozdrawiamy,
BOK Komputer Świat Plus

Pewnie to bot odpisal na to…

Na pewno bo to jest przekierowanie wyłącz go na chwilę i zobacz u innych działa tylko u ciebie nie chce , i tak to odpisał BOT

Być może się zawinęli. Ale generalnie to Google ma ostatnio problem na YT z przejmowaniem kont, gdzie wstawiany jest scam, a moderacja z bonusowym chromosomem zawiesza konto - i nawet te śmieszne dongle’e nic nie dają.

Tego nie musi pisać bot a autoresponder.

Ten sam co używacie w firmie by pisać, że jesteście na urlopie klientom.

Kanał juz działa.
https://youtube.com/@KomputerSwiat

Stary link też: https://www.youtube.com/KomputerSwiat

1 polubienie

Tak, w takim razie temat do zamknięcia.