Kancelaria prawna

Może by utworzyć taki dział na forum. Sądzę, że w tym dziale można by wyjasnić wiele wątpliwości userów dotyczących licencji i tym podobnych spraw związanych z użytkowaniem programów. W tym dziale można by było również doradzać userom oszukanym podczas kupna oprogramowania. Co o tym sądzicie??

Jest już dział traktujący o licencjach.

el polaco : widzisz na forum ekspertów z odpowiedni wykształceniem i doświadczeniem, którzy będą odpowiadać na pytania? Ja nie, a wolałbym, żeby na pytania które pojawiłyby się potencjalnie w takim dziale odpowiadali ludzie kompetentni a nie banda mądrali z przyblokowych piaskownic. A niestety tak by to wyglądało. “Moim zdaniem możesz…”, “słyszałem, że…”, “głupie pytanie, oczywiście że…”. Strach pomyśleć o konsekwencjach.

Zwłaszcza ze takich tematów pojawia się może kilka na tydzień. W dobie powszechnego Internetu, większość użytkowników forum nie zadaje sobie takich moralnych pytań. Tylko zdobywa aplikacje z promocji z eMule.

Ryan to już nie chodzi, o kompetencje, bo większość takich pytań odpowiedzi udziela producent. Ale o sam sens. Najlepiej niech powstanie 1000 działów, i będzie pięknie.

Mam podobne zdanie na ten temat.

A każdy kto ma problem prawny może skorzystać z Forum Prawników, które oferuje bezpłatnie porady prawne.

Pozdrawiam 8)

podforum “Kancelaria prawna” istnieje już od dawna choćby na winforum.pl, tyle, że tam ma się kto tym zajmować (już nieraz mi pomógł). bez człowieka kompetentnego ani rusz w tej kwestii.

A mi się pomysł podoba, tym bardziej że vortal jest o legalnym oprogramowaniu, jednak brak odpowiednich (kompetentnych) ludzi do odpowiadania w.w dziale niestety powoduje że taki dział nie ma za bardzo ma prawo istnienia ze względu na “pseudo użytkowników” bo jak to napisał Ryan:

Pozdrawiam, Daniel.