Kangurek kao

Mam takie pytanie, nie moge sobie poradzić z przejściem jednej rundy, tak gdzie ten koleś lata na czymś podobnego do kocA, i zuca piorunami, jak to przejść, to znaczy jak go zabic?

O ile ja to pamietam to musisz chodzic ciagle pod jego chmurka lub uciekac niepamietam w pewnej chwili kolo spada z chmurki i walisz go a pozniej znow wsiada na chmore itd

nie kolo wogule nie spda :frowning: tylko sie zniza, a jak wtedy go uerze to i ja obrywam…ja juz nie mam siły w to grać …

hehe stare czasy… :wink: a do tematu to jeśli pamiętam to jest tak jak mówi grzena wchodziło się pod chmurkę w odpowiednim momencie gdy był dość wysoko, aż koleś spadł, słowem łaź za nim i uważaj żeby Cię nie załatwił :stuck_out_tongue: a potem boxa mu … i tak wkoło aż go nie wykończysz.

uderzaj dopiero jak spadnie tak nie ma szans.

PS: Następne etapy będą jeszcze truniejsze.

ale on wogule nie spada, czekam z 15 minut i nic :slight_smile:

Z tego co pamiętam, musisz przebiec pod chmurką (to na czym on lata) kiedy to coś (zeus?) jest zwrócone twarzą do ciebie.

tak ja czyzu mowi przypomnialem sobie;d

ale to mi nic nie daje że przebiegne, a wręcz przeciwnie wtedy mnie zabija on.

Prawdopodobnie z tego co pamiętam musisz chodzic pod jesgo chmurką i jak będzie niżej skaczesz on spada i BoXa mu lub OgOnEm.:slight_smile: