Kangurek kao


(Idealny3) #1

Mam takie pytanie, nie moge sobie poradzić z przejściem jednej rundy, tak gdzie ten koleś lata na czymś podobnego do kocA, i zuca piorunami, jak to przejść, to znaczy jak go zabic?


(Maartin 14) #2

O ile ja to pamietam to musisz chodzic ciagle pod jego chmurka lub uciekac niepamietam w pewnej chwili kolo spada z chmurki i walisz go a pozniej znow wsiada na chmore itd


(Idealny3) #3

nie kolo wogule nie spda :frowning: tylko sie zniza, a jak wtedy go uerze to i ja obrywam...ja juz nie mam siły w to grać ...


(Bambit) #4

hehe stare czasy.. :wink: a do tematu to jeśli pamiętam to jest tak jak mówi grzena wchodziło się pod chmurkę w odpowiednim momencie gdy był dość wysoko, aż koleś spadł, słowem łaź za nim i uważaj żeby Cię nie załatwił :stuck_out_tongue: a potem boxa mu .. i tak wkoło aż go nie wykończysz.

uderzaj dopiero jak spadnie tak nie ma szans.

PS: Następne etapy będą jeszcze truniejsze.


(Idealny3) #5

ale on wogule nie spada, czekam z 15 minut i nic :slight_smile:


(Czyzu7) #6

Z tego co pamiętam, musisz przebiec pod chmurką (to na czym on lata) kiedy to coś (zeus?) jest zwrócone twarzą do ciebie.


(Maartin 14) #7

tak ja czyzu mowi przypomnialem sobie;d


(Idealny3) #8

ale to mi nic nie daje że przebiegne, a wręcz przeciwnie wtedy mnie zabija on.


(Edgarmks) #9

Prawdopodobnie z tego co pamiętam musisz chodzic pod jesgo chmurką i jak będzie niżej skaczesz on spada i BoXa mu lub OgOnEm.:slight_smile: