Kaperski zdobył Advanced+. Kto mi powie za co?

Witam.

Kilka dni temu na stronie http://www.kaspersky.pl można było przeczytać informację o tym iż Kaspersky zdobył prestiżowe wyróżnienia Advanced+. Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić za co Kasperski dostał owe wyróżnienie? Przecież ten program nie cechował się najwyższą skutecznością. Co dziwne programy które były lepsze od niego nie zdobyły tego wyróżnienia. Co tu jest grane?

Z niewiadomych powodów nie mogę zamieścić linka więc podaje wskazówki jak się dostać do owego testu:

znakiem tego nie były lepsze, dla mnie Kasper jest najlepszy :mrgreen:

a z tymi wszystkimi opiniami i testami to jak z klasyfikacją samochodów, jak testy są robione w Niemczech to zawsze najlepszym okazuje się BMW lub Mercedes :wink:

pewnie ci, którzy tą nagrodę przyznali…

Przecież z tabel jasno wynika że były lepsze. A może ja nie umiem czytać wyników testów? :roll:

:? :expressionless:

a co do mojej opinii o wszelkich testach to pisałem wcześniej

Oczywiście były lepsze. Mój błąd.

Za w miarę wysoką wykrywalność (40%) a małą ilość fałszywych alarmów (few).

Nie wiem jaki sens to drążyć, nikt z nas tego wyróżnienia nie przyznał (chociaż dla mnie to jest najlepszy tego typu program).

Jak się nie zgadzasz z AV Comparatives, to napisz do nich, niech ci się wytłumaczą dlaczego taką decyzję podjęli.

btw. na stronie Kaspersky, tam gdzie są certyfikaty, pisze za co je otrzymali.

:stuck_out_tongue: To proste , autorzy tej strony nie życzą sobie , żeby zamieszczać na forach linki bezpośrednio do wyników testów ( są tam na zmianę testy na wykrywalność AV w czasie skanowania i testy na poziom ochrony proaktywnej ( heurystyki ) ), a jak jesteś taki ciekawy ,dlaczego to się z nimi skontaktuj i zapytaj . :stuck_out_tongue:

:idea: