Kara w play Mix

Witam,

Posiadam telefon w play mix i mam do was jedno pytanie. Posiadam umowe na 50 zł miesiecznie i przeważnie doładowywałem jeszcze przed końcem terminu ważności lecz ostatnio doładowałem w ostatni dzień przed czym otrzymywałem wiadomości proszę doładować konto bo w najbliższym czasie traci ważność (coś w tym stylu). Więc doładowałem w ostatni dzien. Właśnie w ten dzień próbował się do mnie dodzwonić nr od obsługi klienta i pytał o gł właściciela (moją matke). Lecz moja matka jest chwilowo nieobecna, a koleś dzwonił jakieś 3x w ten dzień. Nie wiem czy nie chodzi mu o kare ale czytając regulamin przeczytałem że najpierw musieliby mi zablokować konto (w moim przypadku telefon normalnie funkcjonował) i musiałbym nie doładować konta przez 20 dni a telefon nie był zablokowany nawet 1 dzień. Chciałbym się zapytać czy możliwe jest abym dostał kare?? I czy muszą mi najpierw blokować konto przez 20 dni abym dostał kare?

Nie dostaniesz kary. Nie bój się :wink:

Pewnie dzwonił z nową ofertą, skoro kończy Ci się umowa.

Nie kończy mi się umowa, ale pogadałem z paroma kolegami to powiedzieli mi to sam żeby sie nie martwić