Karta 32gb nie chce sie sformatowac

Witam. Jak w temacie. moja karta (kupiona ok 2tyg temu) nie chce mi sie sformatowac… pprobowalam juz na fat32 i exfat oraz na szybkie i bez szybkiego. pojawia mi sie komunikat tylko ze nie mozna bylo sformatowac karty… podłączamm ją bez modem bo inaczej nie mam mozliwosci. kupilam ja do tabletu i chodzilo w porzadku do poki nie podlaczylam wlasnie do komputera. potem jak wlozylam z powrotem karte do tableta to tablet mi sie zawiesil i nadaje sie tylko do serwisu… co moge zrobic z ta karta zeby mi chodzila normalnie… nie ukrywam ze przydalaby mi sie rowniez do filmow do przenosnego dvd… pomozcie prosze…

Spróbuj sformatować tym programem -> http://www.dobreprogramy.pl/Partition-W … 15710.html -> firmat karty powinien być fat32

to nadal nie pomaga. nie mogę nic nawet wrzucic na ta karte. wyskakuje mi jakis błąd że nieznane źródło czy cos takiego.

więc karta uszkodzona i powinna pójść do reklamacji.

engel ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałaś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif