Karta besprzewodowa Edimax EW 7629ig

Witam all. Za jakieś 2 tygodnie zamierzam kupić taką kartę :slight_smile: i mam pare pytań odnośnie niej i internetu.

Czy nadawanie i odbieranie sygnału może być w tym samym czasie.

Szwagier chce sobie niedługo kupić laptopa bądź nootebooka :slight_smile: I czasami jak będą przyjeżdżać to możliwe że siostra będzie chciała sobie pare rzeczy poszukać w internecie itp. A ja planuje zmienić system może na Linux-a i siostra by nie umiała prawie nic zrobić, a takto ja chciałbym Jej w tym czasie udostępniać internet(ja odbieram radiowo[antenka na dachu] i wysyłać tą małą antenką w pomieszczeniu).

I czy dobry jest ten sklep ulubiony?? (za karte 84zł a na allegro 99zł)

tak na tej zasadzie działa technologia mimo http://pl.wikipedia.org/wiki/Multiple_I … ple_Output

Sklepu tego nie znam ale cenę mają przystępną, wszytko powinno smigać :slight_smile:

No to teraz nie moge się juz doczekać kasiorki :mrgreen: i zaraz tu wchodze na stronke i zamiawiam :slight_smile:

Jeszcze jedno pytanie.

Bo teraz mam wątpliwości po odpowiedzi mojego kumpla(admin-a)

Nadajnik do internetu jest 1.5-2km i powiedział że wszystkie trzy czy tam dwie anteny muszą widzieć główny nadajnik :frowning: a ja mam jedną antene na dachu i Ona by tylko widziała i była podłączona, a dwie pozostałe by były przy karcie(oryginalnie te które by były załączone) I ta druga na odbieranie by nie widziała głównego nadajnika.