Karta bezprzewodowa źle działa

Hej!

Mam taki oto problem z Windows 7 RC x64 (taki sam problem miałem z Vistą). Otóż, posiadam internet bezprzewodowy i łącze się z nim przez kartę Realtek RTL8180. Po instalacji systemu, Windows sam sobie wgrał stery i teoretycznie powinienem mieć internet. No i mam lecz nie zawsze. Zdarza się tak że internet przez pierwsze 5 min działa dobrze tak jak na XP lecz potem strasznie zamula aż w końcu pada a w Centrum Łączenia i Udostępniania pokazuje mi że nie ma żadnych sieci do połączenia. Nie pomagają wyłączanie i włączanie karty oraz restarty kompa. Jedynie co pomaga to wyłączenie kompa z prądu na jakieś 30sek i ponowne włączenie lecz po jakimś czasie problem wraca.

Identyczny problem miałem z Vistą więc nie była ona zainstalowana na moim PC dłużej niż 1godzina.

Próbowałem instalować jakieś stery od Visty lub XP lecz na daremno.

Pomóżcie…

PS. W XP takie problemy mi się nie przydarzyły jeszcze może dzięki temu że do łączenia z siecią korzystam z programu RtWLan?

W przypadku laptopa może być taka sytuacja, że włącza się jakieś oszczędzanie energii, które powoduje nie podawanie napięcia na port, do którego podłączona jest karta.

Djablo , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Kpc21 , wiem. W ustawieniach zasilania dałem karcie maksymalną wydajność, oraz w menadżerze urządzeń wyłączyłem oszczędzanie energii lecz to nic nie dało.

Pomóżcie :frowning:

Wydaje mi się, że nie ma innej rady jak szukać odpowiednich sterowników.Skoro pod XP jest wszystko ok, znaczy to, że urządzenie jest sprawne. Pozostaje więc sterowanie nim.

Ten problem rzeczywiście ma miejsce w win7 i WiFi Realteka.