Karta d-link AirPlus DWL-G650-komputer nie wykrywa

Witam mam problem z kartą po jej wlożeniu do kieszeni pojawja sie w Menadżeże urządzeń kontroler ethernet z żóltym znakiem zapytania po wyjęciu znika. Nie mogę jej zainstalować mam sterowniki ale komp karty nie wykrywa. Mruga lylko jedna dioda “Act”:frowning:

Skoro pisałeś

To po czym wnioskujesz, że jej nie wykrywa? Włóż kartę i wejdź do menedżera urządzeń i aktualizuj lub zainstaluj sterownik i powinno działać.

Pozdrawiam!

Kwitrts , po pierwsze, nie tan dział - przenoszę.

Po drugie, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Bo przy instalacji sterownika program jej nie widzi. a sterowniki mam takie “G650_18Countries Utility V4.60 Build923 S0031”

sterowniki pobierz ze strony d-link - http://www.dlink.pl/cs/Satellite?c=Tech … FDLWrapper

Utility - to program narzędziowy… wcale nie musi mieć zintegrowanych sterowników.

ale tam nie ma żadnych sterowników do pobrania

rzeczywiście :o nie sprawdzałem bo ja swoje pobieram po wybraniu wersji produktu…

generalnie są jakieś w necie po wpisaniu modelu w google, ale co to do końca jest to nie wiadomo, a nie masz żadnej płytki do tej karty? tam powinny być stery.

ftp://ftp.dlink.pl/dwl/dwl-g650/driver_software/

Masz tam link jak na tacy - napisane: “Strona serwera” :slight_smile:

P.S.

Zainstaluj sobie coś w stylu everest, pomoże Ci w doborze sterowników (chodzi o tzw. rewizję karty).

Everesta mam ale on go nie widzi a te sterowniki pobralem wcześniej ale lipa skreen w folderze dokumenty {ciach} a karta siedzi w porcie

Odpal Everesta - sekcja Sieć - Sieć PCI/PNP

Zobacz co wyświetli w prawym oknie.

P.S.

Już wiem, ściągnij ten ostatni sterownik: DWL-G650_drv_revC_4-60b923_all_multi_20081210.zip.

Sterownik jest w katalogu \G650_18Countries Utility V4.60 Build923 S0031\driver - należy ręcznie zainstalować.

Już mam to te sterowniki cyberbajt_dwlg650B1_220

Czyli nie trafiłem :slight_smile:

Ale ok, mam nadzieję, że wszystko działa bez zarzutu.

Pozdrawiam,