Karta do 450 zł - jaka?

Witam

Zamierzam kupić nową kartę graficzna za cenę podaną w temacie( 400-450 zł max + - 20 zł) . Podam jaki mam sprzęt, jest nie najnowszy i nie wiem czy będzie w stanie wykorzystać potencjał nowej karty.

Pentium D 945 2x 3,02 GHz

2x1 GB DDR2 Dual chanel

Gigabyte GA-945P-S3

Mode Com 450 wat

Gainward GF 8600 gt 256 DDR3

Komp do gier nie zależy mi żeby wszystko chodziło na maxa bo i tak nie będzie ale żeby w nadchodzące tytuły takie jak STALKER CS, FarCry 2 pograć na medium, high. Sami wiecie żeby wykorzystać ta kasę jak najlepiej. Ew. mogę poczekać miesiąc jeśli mają wyjść jakieś fajne i tanie grafy, i co musiałbym wymienić aby nowe karty działały sprawnie.

radeon 4850 :slight_smile:

producent aby tańszy,

a ta zasiłka to modecom 450W ?

Tak MC 450w tak na nim pisze :p.

no raczej

i to na 99% feel, bo chyba nie ma mc 450w,

wiec zanim kupisz grafę, czeka cie wymiana zasiłki

Corsair CMPSU-450VXEU 450W ta zasilke polecam :slight_smile: stoi kolo 200 zl

znalazłem na jakimś forum wypowiedź, że gość ma feela 400 a na naklejce jest 450W. WIęc feel 450W chyba jest.

Ale feel to dno, mu tutaj o MODECOM MC gadamy, nie ma 450.

są mc 450 ludzie przestańce

Ja próbuje wyjaśnić kwestię, czy MC 450W w ogóle istnieje. Mówię, że znalazłem tylko feel’a, więc OCB.

Feel to dno? Wiedzą to tutaj chyba wszyscy, którzy przeczytali choćby jeden temat dotyczący tej linii PSU od Modecom’a, ale dzięki za przypomnienie.

wyjaśnione.

Chyba Modecom MC 400 lub 500, bo nie istnieje Modecom MC 450 ani Feel 450W jak by istniał to by był na stronie Modecoma.

Eh moja wina w rzeczy samej pisze Mode Com 400w pomyłka . Dopiero teraz sprawdziłem zawsze myślałem ze mam 450. Więc bedzie trza go wymienić jak tak to na jaki i w rozsądnej cenie nie będzie OC karty . zresztą to wątek o karcie graficznej a nie jaki mam zasilacz. Więc proszę o wypowiedzi na temat karty.

A to ciekawe skoro na str. producenta ich nie ma :>

jak już koniecznie chcesz dodać sobie Watów to kup OCZ SxS 600W SLI.

A grafikę masz za 445zł w apollo.pl --> HD4850 512MB.