Karta dzwiękowa Acer 5310 - 301G08

bo to może być inne urządzenie, np. modem na hd audio :

http://www.acerpanam.com/synapse/data/7 … 20x86(WHQL.ZIP

Słuchaj, on mi teraz pokazuje że znalazł PCI jak wybieram że ma automatycznie się zainstalować to pisze że nie ma sterownika. A jak wybieram z lokalizacji i tam jest port gier to działa bez żadnych wykrzykników i znaków zapytania. Do tego pokazuje się w kontrolerach audio na początku “nieznany” sprzęt po czym po zainstalowaniu sterownika pisze ze jest ok i mam reset zrobić. Po włączaniu problem z realtek, bo jest napisane ze zły ster.

w laptopach nie ma portu gier, skojarzyłaś niepoprawne sterowniki wcześniej, jak ty je w ogóle instalujesz ?? pokaż na zdjęciach menadżera urządzeń z gałęziami urządzenia audio, modemy i urządzenia systemowe (muszą być rozwinięte).

Instaluje realtek`a a potem aktualizuj sterownik.

SCR te urządzenia co chiałeś - z portem gier

mgr1gt0.th.jpg

SCR odinstalowany port gier

10749211ah3.th.jpg

to źle robisz, instalator sam zainstaluje sterownik, rozpakuj uruchom setup.exe zainstaluj - restart, mało tego nie jest zainstalowana poprawka kb888111…

Tak oczywiście, instalator sam prosi o restart. Lecz po restarcie nic, więc pokazuje mu plik docelowy w menadżerze urządzeń/ aktualizuj sterownik.

nie ma potrzeby ręcznej aktualizacji, poprawka KB nie zainstalowana, karta dźwiękowa jest niewidoczna - na pewno masz win xp minimum sp2 ?? spróbuj zaktualizować do sp3.

look na trzeci post windows xp wersja 2002 service pack 3

Jak włączam instalatora KB odpisuje że tego nie potrzebuje bo to mam.

Super poprostu potrzebowałam pliku kb888111.inf, dalej sobie sam poradził.

tzn ?? jakieś postępy ?? nie pisz postu pod postem, tylko edytuj poprzedni.

Tak już śpiewa :stuck_out_tongue:

W menadżerze urządzeń wzięłam PCI device aktualizuj sterownik, ściągnęłam ze strony rozszerzenie *.inf pliku kb888111, potem otworzył trzy kreatory, przeleciał aktualizacje i działa.

gratuluję, acz dziwne zarazem bo jeśli piszesz, że masz sp3 a ten wspiera HD AUDIO domyślnie i nie chciało działać od razu, musiałaś coś naknocić :>.

Wcale nie zaprzeczam, chodź dziwiło mnie to że jak włączałam plik kb888111.exe to pisał że już to mam. A on chciał kb888111.inf