Karta dźwiękowa Audigy 2 raz podaje dźwięk raz nie

Witam,

Kupiłem nową karte dźwiękową Audigy 2 Platinum eX to ta z zewnętrznym boxem. Kartę zamontowałem w PCI, podpiąłem zewnętrznego boxa, zainstalowałem sterowniki i działa. Wszystko tak jak chciałem gra. Problem pojawił się po ponownym uruchomieniu, karta przestała grać, myślałem, że coś się spieprzyło i z ciekawości zmieniłem port PCI, karta znowu działała, po uruchomieniu dzisiaj komputera znowu nie gra, prąd ma bo obie diody na zewnętrznym boxie się świecą zgłaśnianie na panelu powoduje ruch w menu windowsa, więc zakładam, że karta jest spoko.

Kartę zintegrowaną wyłączyłem i odinstalowałem w menedżerze urządzeń i wyłączyłem ją potem w BIOS.

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?

System Windows 7 64bit, sterowniki PAX

Pozdrawiam.

ahojekk ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Oczywiście sterowniki od chipsetu płyty głównej wgrane masz ? przełóż kartę do innego slotu pci bo na niektórych płytach są konflikty z Audigy.

Udało mi się zrobić kartę tak, że działa. Lecz mam inny problem , gniazdo mikrofonu w zewnętrznym boxie jest jack 6,3, natomiast mój mikrofon ma jacka 3,5 czy da się to zrobić jakoś, żeby działało ? Bo na przejściówce od słuchawek 6,3 > 3,5 nie chce działać?

Czy da się z zintegrowanej karty włączyć tylko mikrofon ?