Karta dźwiękowa - dobra do 100zł

(Mariuszlisnianski) #1

chciałbym prosić zebyscie złozyli mi tu liste dobrych kart dzwiekowych zarazem tanich jak i dobrych :slight_smile:

mam creative sbs580 ale mam wymieniony głosnik w subuferze głównie chodziło by mi o jakość muzyki a najbardziej o jak najlepszy bass ja teraz mam Realtek ALC850 8-kanałowa i chciałbym lepszą ta jest zaintegrowana kwota to do 100

(patrx95) #2

coś znalazłem za 56 zł Creative soundlaster audigy

(Mariuszlisnianski) #3

jest lepsza od tej którą mam??

(patrx95) #4

tzn. na pewno jest lepsza bo wydaje mi się że masz kartę zintegrowaną z ASUSEM a zintegrowane są grosze od tych nie zintegrowanych czyli takich typu ta co ci podałem powyżej

ten Creative lepszy jest w odtwarzaniu MP3 ma większą częstotliwość i obsługuje CH 7.1 (ale twoja też obsługuje CH 7.1)

(Ciupa Michal) #5

Creative Sound Blaster Audigy SE

(patrx95) #6

Creative Sound Blaster Audigy SE rózni się tym od tego Creative soundlaster audigy że nie ma CMSS-a i nie ma EAX ADVANCED HD 3.0 i plusem jest niższa cena

(Serwal4) #7

Za 109zł są ostatnie Audigy 2ZS oem...

Nic tylko brać.

(patrx95) #8

serwal4 , co prawda karta dobra jest ale i po okazyjnej cenie a w dodatku Super Sprzedawca tylko jedno mnie zniechęca

ale tak to warto brać

(Mariuszlisnianski) #9

heh zapomniałem powiedzieć ja mam płyte główną gigabyte k8vt890

(klopas) #10

będzie pasować pod warunkiem że masz PCI (płyty ponad 10letnie nie posiadają takich złącz)

(zaku) #11

ja bym proponował dołożyć i kupić to http://www.apollo.pl/store/show_detail/39262

(klopas) #12

nie kupuj tego! to nawet procka x-fi nie ma czyli to jest to samo co audigy...

zaku , poczytaj najpierw, potem polecaj...