Karta dźwiękowa na USB


(Obrotnik) #1

Witam zamierzam kupić kartę dźwiękową na usb posiadam aktualnie zintegrowana moja płyta : https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-b85m-pro3-dualddr3-1600-sata3-hdmi-dvi-d-sub-matx-b85m-pro3-660975/

Aktualnie używam słuchawek ISK9999 z czasem planuje wymianę na lepszę.

Mój budżet 200-300 zł co byście mogli mi polecić.


(marcin20000) #2

Po co?

  • tą na płycie diabli wzięli?
  • zaczynasz zajmować się profesjonalnym komponowaniem?
  • lubisz posłuchać czegoś w lepszej jakości?

jak 1, to za 5 zł zewnętrzna na USB jest, na cuda nie licz, ale dźwięk wroci;)
Jak 2, to więcej wydasz, jak 3, to nie wiem;P


(Obrotnik) #3

Szukam czegoś na dłuższy okres czasu moja integra czasem świruje działać działa ale czasem sa tygodnie że działa po cichu potem znów normalnie i liczę się z tym że to tylko integra więc myślę o wymianie na jakaś kartę dydykowana.Poza tym lubie posłuchać muzyki flack.


(marcin20000) #4

W takim wypadku… kup chińską kartę za 5 zł na największym serwisie aukcyjnym, jeżeli jakość będzie za słaba (w zalanym netbooku miałem, było znośnie), to… wymień płytę główną ;-)To taki żart, ale za 300 zł spokojnie kupisz low-mid płytki od większość prochów.Oczywscie sterowniki/słuchawki sparwdzałeś, zę to nie tutaj wina leży?


(FXJ) #5

Audiotrak Prodigy Cube Black Edition - 399zł a jeszcze kilka miesięcy temu były za 349zł :confused: Ale tańszych nie masz co kupować.


(AnonimX) #6

Ja bym wybrał coś z tej listy, pewnie pierwszego SoundBlastera z brzegu. Ewentualnie któryś wyższy model - po rzuceniu okiem na jakieś recenzje:


(Nameziss) #7

Audiotrak Maya U5 USB jedna z lepszych :slight_smile:


(reqoil) #8

Z tańszych możesz poszukać coś mniejszego: DragonFly Black lub instalowanego wewnątrz PC: AIM SC8000, spokojnie wystarczą.