Karta dzwiękowa nie działa

Mam problem z kartą dzwiękową. Posiadam SB Live DIGITAL 5.1 która tak jakby nie działa…podłączam karte, windows xp automatycznie instaluje sterowniki, ale karta i tak nie działa. A tak poza tym karte podłączoną mam pod wierze, mam jeszcze karte dzwiękową zintegrowaną z płytą główną, ale w BIOSIE ją wyłączyłam. Nie wiem co dalej zrobić. Pomocy.

Do karty muzycznej masz CD z oprogramowaniem i sterami wiec stąd zainstaluj wszystko do karty.

Lub sciągnij stery do tej karty i XP z netu.

jeśli napewno wyłączyłeś kartę zintegrowaną i jesteś na 100% pewien, że SB jest sprawne to może karta jest źle podłączona do wieży lub jest zły sterownik :? instalowałeś go z płyty dołączonej do karty czy jak :roll:

Zobacz czy nie masz zaznaczonej opcji zeby dzialalo cyfrowe wejscie :stuck_out_tongue: bo wtedy jak nie masz obslogu owego to nie bedziesz mial glosu

Sterowniki z płyty CD nie chciały sie zaintalować, natomiast stery z neta były ok, ale karta i tak nie chodzi…może zrobie wszystko od początku jeszcze raz. A mógłby ktoś przesłać mi link do odpowiednich sterów z neta do tej karty? Z góry dzięki

dlaczego :?:

Muszą się dać zainstalować, popatrz jeszcze w panelu głośności bo czesto po instalacji głośność jest ustawiona bardzo nisko

mam taką samą kartę i nie miałem z nią żadnych problemów