Karta dźwiękowa usb do laptopa

Chciałem kupić karte dziwienkową na usb do laptopa lenovo z70-80 chciałem polepszyć jakość mikrofonu trust starzz. Chciałem kupić A4tech bloody g480 ale nigdzie jej nie znalazłem więc myśle nad zakupem Roccat Juke ale nie jestem pewny znacie inne dobre karty które zastąpiły by g480?

Chętnie bym ci pomógł, ale nie mam pojęcia co znaczy “dziwienkową”, sprawdź czy wiesz czego szukasz.

1 polubienie

Pewnie wie, tylko wagarował na lekcjach języka polskiego w podstawówce.

PCPat pewnie pisze słowo “dżwiękowa” jak je słyszy. Na lektora się nie nada…

Zwróć się do doradców np. w sklepie x-kom

a gdzie się podziewa pan moderator ?

Ja miałem kiedyś w klasie kogoś takiego co jak słyszał tak pisał ,Juliusz Słowacki po jemu "Jutus Skrobibki " xD ha ha Marek pzdr :- p !

1 polubienie

Ile na taką kartę pragniesz wydać?

Po pierwsze nie wagarowałem na polskim tylko mam dysortografie i dysgrafie.
Po drugie myślę nad ceną od 40-100zł.

Chyba jeszcze najlepsza będzie Blaster Play 2 https://www.x-kom.pl/p/210353-karta-dzwiekowa-creative-sound-blaster-play-2-zewnetrzna-usb.html

Oszukują Cię. Nie istnieje nic takiego. Jest natomiast dyslenistwo. Słyszałeś może o autokorekcie w przeglądarce?

4 polubienia

Ja też mam i często wystarcza słownik w przeglądarce i x3 przeczytać co się napisało.
Jak nie ma dobrej poprawki dla podkreślonego wyrazu to najlepiej zastąpić go innym / napisać go jeszcze raz.

1 polubienie

A po co się wysilać? Tak mu jest wygodniej a że ma nas, czytających jego wypociny w głębokim poważaniu, to go nie obchodzi. Dziwię się tym, który mimo tego próbują mu “pomóc” - najwyraźniej sami do siebie nie mają szacunku.

Gdyby tak było, już dawno byś poprawił te byki w swoim poście a ty to masz głęboko w… nosie.

1 polubienie

Skąd pomysł że mikrofon zyska na jakości po zmianie karty?
Chcesz miec lepszy mikrofon to go kup, karta nie da mu nic poza tym że będzie podłączony pod inną kartę.

głupot się gdzieś naczytał i uwierzył że warto wydać w kartę dźwiękową niż na lepszy mikrofon.