Karta dźwiękowa Zewnętrzna - Sound Blaster

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy karta Creative Sound Blaster Connect (http://www.purepc.pl/files/Image/news/2 … nect_b.jpg) w połączeniu z Microlab FC-530 będą dobrym wyborem? Czy będzie problem ze sterownikami pod Windows 7 64bity? Bo napewno jest to lepsza karta, niż zintegrowana w laptopie. Proszę o opinie.

Hej,

Szczerze mówiąc, zastanowiłbym się nad innym modelem. Ten jest naprawdę dość wiekowy. Może więc lepiej wybrać coś z serii X-Fi?

Niestety, może się okazać, że tak. Sam korzystam z karty Sound Blaster Live! 24-bit External, do której są identyczne najnowsze sterowniki, i na Windows 7 64-bit bardzo często pojawiają się stuknięcia i przeciągnięcia w dźwięku. Na pewno nie są spowodowane uszkodzeniem karty, gdyż na systemie Windows XP działa bez zarzutu.

Dużo zależy od tego, jaka karta zmontowana jest w laptopie. Oczywiście zgodzę się z teorią, że jakakolwiek karta dedykowana lepsza jest od zintegrowanej, ale w dobie rozwiązań audio HD różnica w dźwięku jest naprawdę niewielka - w wielu przypadkach wręcz niezauważalna.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Powiedz może jeszcze czego sluchasz bo jeżeli mp3 w jakości 128 kb/s to różnicy nie będzie żadnej jeżeli słuchasz w formacie bezstratnym to oczywiście różnica będzie