Karta Dźwiękowa

Mam mały problemik z kartą dźwiękową.

Do tej pory wszystko grało jak należy, lecz teraz przy próbie odtwarzania muzyki wyskakuje błąd:

DirectSound output v2.46 (d) error

Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration.

Error code: 88780078.

Karta jest zintegrowana na płycie głównej Asrock K7S8X. Ze strony asrocka ( http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=K7S8X )ściągnąłem sterowniki lecz podczas instalacji komputer sam się resetuje. Gdy przechodze na Mandrivę tam też wykrywa błąd w jakiegoś sterownika.

Więc… Jakieś rozwiązanie ?

[edit]

Monczkin już poprawione.

Pisze tutaj , że masz złe sterowniki do karty dźwiękowej i dlatego ci się komp resetuje i nie odtwarza dźwięku . Weź odinstaluj je w trybie awaryjnym i zainstaluj te które masz na płycie od płyty głównej .

Proszę zmienić tytuł na konkretny.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

Zawsze na tych sterownikach działałem i było wszystko w porządku. Problem w tym, że gdy teraz chce je zainstalować w 54% komputer resetuje się i po uruchomieniu wyskakuje komunikat o poważnym błędzie po którym komputer odzyskał sprawność :wink: