Karta GeForce 8800 GT - wieszają się gry

Mam duży problem z graniem w gry 3D.

Włączam grę - z pół godziny normalnie gram, a potem rozjeżdżają sie grafiki, pojawiają się dziwne duże kwadraty tekstury. Po kilku minutach gra się zwiesza.

Zmniejszam grę do paska i spowrotem włączam i dalej mogę trochę grać. Ale niestety gdy znowu się gra zwiesi muszę restartować komputer.

Tak sie dzieje w grach: Crysis, Dawn of War, Need For Speed Undercover, Eve Online.

A w grze Lost Chaos zawiesza mi się zaraz po zalogowaniu i wogóle nie mogę grac.

Statystyki komputera:

Karta graficzna: NVidia GeForce 8800 GT

Procesor: Intel Core Duo CPU E8400 @3.00 Ghz

Do karty graficznej nie miałam oryginalnej płytki z oprogramowaniem i musiałam ściagnąć sterownik z sieci, próbowałam z różnymi sterownikami, ale żaden nie pomógł.

Może zły sterownik mam? Sama juz nie wiem co mam robić, w nic sobie pograc niemoge

Pobierz najnowsze stery. Jak dla mnie to wina przegrzewającej się grafiki. Zobacz temperatury w speedfanie.

instalując różne sterowniki, odinstalowałaś stare? Jesli możesz to wyczyść wentylator na karcie a wcześniej podaj temperatury bez obciążenia i w stresie

jak znajde te temperatury?

wiatrak na karcie czysty jest

Do sprawdzenia temperatur możesz użyć tego softa:

http://www.programosy.pl/program,hwmonitor.html

Co do przegrzewającej się grafy mogę się zgodzić.

Tak zobacz te temperatury i wyczyść witraczek i radiator na karcie. Chyba że radiator jest obudowany w plastik.