Karta graf do 120zł AGP

Witam mój staruszek juz pracuje troche wolno i trzeba wymienic pare rzeczy i tu pytanie jaka najlepsza karta graf za 120zł z pzesyłką mogą być używane :wink: Procek to Celeron a Ram 1 GB

Procek to Celeron… Czyli nie odróżniasz fiata 126p od nowych modeli hmm? Taktowanie byś podał…

Komp ci pracuje wolno… Bo taki staroć nie ma prawa już w tych czasach chodzić “szybko” a kupując lepszą grafikę i tak niewiele zdziałasz, nie mówiąc już o tym, że nie napisałeś jaką masz teraz…

to straszne o jej…

procek Celeron 2,6 GHz aktualna karta graf GeForce MX440 AGP8X

:slight_smile: zmień tego balerona chociażby na pentium 4 o takim samym taktowaniu:) wtedy może cokolwiek odczujesz :slight_smile:

narazie nie zmianiam więc jaką kartę polecacie ?

myślałem nad 9800XL ale mówią ze te karty padają więc jaką najlepiej wziąść ?

Nie licząc Zasilacza(3 lata) i 1 GB RAM-u(3 lata) to cały mój sprzęt w opisie ma ponad 8 lat. Dokupiłem jakieś 5 miesięcy temu kartę graficzną Gigabyte Radeon HD 4650 1GB i jestem z tego zadowolony. Chodzą mi wszystkie nowsze gry, może nie na najwyższych detalach ale tak powyżej średnich. Więc jak nie podasz całego sprzętu jaki masz(zasilacz, płyta główna, firma RAM-u) to raczej nei pomożemy Ci w wyborze.

dobra juz kupiłem ATI 9700 PRO All in Wonder dzięki za pomoc do zamknięcia