Karta graf do ~1300 zł

Witam, planuję wymienić mojego Gigabyte 7600 GT 256/256 z chłodzeniem Pentagrama na cos ze stajni z DX 10. Do wydania mam kwotę ok. 1300 zł + dochód ze sprzedaży karty. proszę o rozsądne propozycje zakupu, w miare przyszłościowego. Mój konfig znajduje sie w sygnaturce. (płytę główną wymieniam w grudniu).

8800gtx albo 8800gts 640mb. zalezy od tego ile bedziesz mial kasy gtx oscyluje kolo 1800-2000zl.

Ja proszę o oferty z opisem, dokładnym modelem i linkiem :?

Nie ma znaczenia jakiej firmy wezmiesz. Wszystkie karty sa referencyjne, roznia sie tylka nalepka i czasem chlodzeniem(za ktore odpowiednio doplacasz) z tego co widze najtanszy 8800gtx kosztuje 1760zl(gigabyte) a za GTSa 640mb zaplacisz kolo 1300zl. Jezeli sie decytujesz to patrz pod katem cena/dodatki(gry np.),chlodzenie,czas gwarancji.

w tej kwocie to Ati Radeon hd2900XT.

te radki to kompletne niewypaly. za te pieniadze tylko gf88gts 640mb

http://pclab.pl/art26383-11.html obejrzyj testy, trzeba poczekać aż się pojawią gry dedykowane tym kartom obsługujące dx10.

Nie będę zmieniał karty dopiero jak wyjdzie. Mam fundusze i chcę teraz kupić. Nie interesuje mnie że nie jest w pełni wykorzystywany DX 10. Trzeba patrzyć w przyszłość.

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 18:20

O tym Radeonie nie slyszalem pochlebnych opinii, wolę jednak nVidie.

radki to niewypały zgadza się

przy FSAA przegrywają od gf 8800 640mb

Dołóż ~200zł i szukaj używki GTXa

Poczekaj, aż wyjdzie GeForce z serii 9xxx. :stuck_out_tongue:

Jeżeli chcesz koniecznie kupić teraz to dołóż do tej: http://www.esc.pl/product_info.php?cPat … ts_id=7016 :wink:

Poczekaj aż wyjdzie 2950xtx :slight_smile:

ps. Ludzie mają żal do ati że rdzenie radków mają wyciskane do oporu taktowania i nic więcej, ale nie zwracają uwagi na to że u ati jednostki teksturujące i shadery mają to samo taktowanie rdzenia, podczas gdy u nvidii taktowanie rdzenia to taktowanie rop’ów, a shadery mają oddzielne, często 2,5x wyższe taktowanie.

Takim czekaniem to moge czekać w nieskończoność.

Możesz nie bronię ci, ale to co obecnie jest na rynku to pierwszt rzut niedopracowanych kart wspierających dx10, zaktualizowane wersje mogą okazać się dużo atrakcyjniejsze, a przynajmniej historia by na to wskazywała.

Zgadzam się, a do tego jak wyjdą nowe karty, to aktualne stanieją. :stuck_out_tongue: