Karta graf. GeForce 9500 GT czy dobra?

Witam, czy GeForce 9500 GT jest dobrą kartą ? :smiley: proszę o pomoc

Dobrą niedobrą zależy do czego?Karta występuje w dwóch wersjach z pamięcią DDR2 i DDR3.Chcesz ją kupić?Ile chcesz wydać pieniędzy?

http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=3396

Poczytać temat dostępny na Forum

viewtopic.php?f=11&t=269184&start=0&st=0&sk=t&sd=a

mam do wyboru dwa zestawy i w obydwu jest właśnie ta karta. Chciałbym od czasu do czasu w coś nowego pograć np. SPORE Crysis itp. ;d nie pamiętam co pisało dokładnie na naklejce od zestawu ale chyba DDR3

pograsz w niej w crysisa ale na rozdziałce 800 600 i na niskich może średnich detalach

Jeżeli chcesz kupić jakiś gotowy zestaw to lepiej tego nie rób.Napisz jaką masz kwotę do wydania to ktoś z forum poda Ci najlepszy zestaw.Ta karta tak naprawdę to do komfortowego grania na wyższych ustawieniach w nowszych grach raczej się nie nadaje.

dwa zestawy ?

zgaduje w ciemno

dysk 500GB q6600 i do tego płyta na p/g/31 i super cichy i wydajny zasilacz no-name 450W, ramy od kingstona na cl6 :smiley:

i wszystko pewnie za 1,5k zł :smiley:

nie bierz tego szrotu bo to ani wydajne ani częsci najlepsze

jak masz koło 1600-1700zł najelpiej weź coś takiego

Tak macie całkowitą rację ;p w takim razie jak karta będzie najwydajniejsza ?

podałem ci cały zestaw przeanalizuj to może czy również masz problemy z czytaniem ?

OTy kosmos.JNJN

jezeli podajesz mu ceny czesci to podawaj aktualne… bo te widoczene wyzej sa kompletnie nieaktualne i za 1700 zl ciezko bedziemu zlozyc taki zestaw

ceny z 1.10 widać kryzys bankowy ma wpływ na wszystko :slight_smile:

niby tylko 10 dni ale dla kolegi ktory chce kupic komputer ten zestaw jzu raczej nei wchodzi w gre :slight_smile:

policzyłem i wychodzi aktualnie 1698zł ja bym polecał dołożyć do tego i go brać, bo może być jeszcze drożej

dokładnie, ceny tak poszły do góry np.: e5200 z 205 do prawie 250 wciągu tygodnia

To samo zauważyłem z grafiką HD 3870 od Palita 2 tygodnie temu kosztowała 298 zł a teraz kosztuje prawie 360 i niestety podejrzewam że ceny nadal będą rosnąć

Sory nie zauważyłem Twojego postu ale czy musisz od razu obrażać innych ?