Karta graf nie mieści mi sie w slocie

Witam mam problem kupilem karte Galaxy 7600 DDr3 i nie moge jej wpiąć chipset ponieważ jest troche duża a obok jest slot PCi który nie powiem ze mi przeszkadza czy są jakieś przejsciowki podwyżajace karte graficzną bym mogł spokojnie ją wpiąć ??

??? bez komentarza. podaj model płyty i karty

Co jeszcze o karcie chcesz wiedzieć? :?

PCI-E/AGP?

teraz już wiesz?

A od tego ma znaczenie długość karty?

model płyty MSI K9n NEO V2 proc AMD ATHLON64 3800+ Karta Geforce 7600 GS DDR III co jeszcze mam podać

Złączono Posta : 26.08.2007 (Nie) 21:50

karta PCi ;/

bo pisze dość dziwnie może ma agp a kupił kartę pod pci tego nikt nie wie dlatego niech poda wszystkie dane…

Za długa ?

raczej nie, pewnie masz kartę z “szerokim chłodzeniem”, i dlatego slot PCI Ci przeszkadza ?

o tak :slight_smile: dokładnie. Na starej płycie sie mieściłą ledwo ale sie mieściła a na atej nie moge musze używać jakiegoś gównienka :P)

Złączono Posta : 26.08.2007 (Nie) 22:04

i co mam robić jakieś propozycje …

?

to dość dziwne - w slocie pci obok nic nie masz ? jeżeli nie masz , to powinna wejść…

wentylator nie sięga góry złącza PCI (bynajmniej tak wygląda na zdjęciach)…

ewentualnie … - pilnik w łapkę i do roboty :wink:

no niby tak ale ciezko jest mi włożyć raczej nie chce sie silić z płytą bo moge złamać … ;/ nie wiem sprobuje jeszcze ale wątpie czy wejdzie…

bartuśś

Uważaj na słownictwo, bo się pogniewamy,OT kosmos.JNJN

bartuśś masz możliwość zrobienia zdjęcia i pokazania nam tutaj tego zdjęcia?

stary zes kupil karte pod agp bo twoja plyta jest wyposazona w port pci :slight_smile: :o

troszke zes sie machnol :stuck_out_tongue:

W sumie dziwne jak patrzyłem karty 7600 z ciekawości to niektóre pod AGP 8x mają różne wejścia do płyty O.o

http://img.ktr.pl/g/grgfx76gsaglx256td/db.jpg

http://img.ktr.pl/g/grgfx76gsagw256td24/db.jpg

Dziwne nie? Chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

Karta pewnie jest pod PCI-E.

Bartuś powiedz nam czy ta karta jest pod AGP 8x czy pod PCI-Expres 16x??

Na płycie głównej masz AGP 8x czy PCI-Expres 16x??

Gdzie kupiłeś tą karte? Może w sklepie jakimś? Zamierzam też kupić 7600 i właśnie chciałbym od Galaxy tak jak Ty…