Karta graficzna 250-300 PLN

Witam.

Jak w temacie, szukam grafiki około 250-300 zł

Karta nie będzie podkręcana, może być AMD jakoś mnie słabe stery nie przerażają :wink:

PCI-E, nie wiem co tu jeszcze dodać

konfiguracja

QUAD Q6600 4x2.4 GHz

GIGABYTE GA-946GM-S2

4GB ram

zasilacz mam ‘no name’ ale go wymienię na coś lepszego

co polecacie?

grafika to 8600GT ale najpierw wymieniłbym zasilacz a potem dołożył do conajmniej 9600GT bo w tym przedziale cenowym grafiki nie nadają się do dzisiejszych gier ale już za 390 tak!

ps. zestaw market?

nie no sam się staram coś złożyć

jak czasami trochę przeglądam allegro i jakieś testy to zastanawiam się nad np. hd 3650

a tą konfiguracje to już masz czy planujesz kupić??

Grafa

Dwa razy wydajniejsza od tej wyżej.

:x

Dla ciebie jak grac to musi byc all na full, taa ? …

Jak bedzie “zaledwie na srednio-wysokich” to po co gierkę w ogóle odpalac …

Wymien go zanim kupisz grafe.

zasilacz kup min. MODECOM MC 400w ,

za 300zł masz już 8800gs…

nie no planuję

ale jak tak napisałem to moje posty znalazły się w koszu :wink:

bo mój blaszak sie już do niczego nie nadaje

ale ta konfiguracja już raczej zostanie :wink:

dobra powiedzmy 250-350 PLN

karta graficzna i jakieś za przeciw no i (byłbym wdzięczny) za jakieś linki do testów itp.

a jak gierka chodzi na low na 1024 (tak jak wiedzmin np.) ale mam płynnie to gram :wink:

nie no spoko wymień tylko ten zasilacz na MODECOM MC 400w i kartę kup 8800gs…na tej karcie zagrasz raczej we wszystkie gierki na na max detalach (no oprucz crysis)

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=8880g … 0&strona=3 tu masz test

ile masz kasy (zakładam że mało quad - 500zł płyta 200 ram 200 karta 300) bo ta konfiguracja jest naprawdę tragiczna… za 1600zł masz coś takiego

ceny esc.pl

Będzie to dużo wydajniejsze niż to co złożyłeś no i się nie rozleci z no name zasilaczem

no dobra aluzję przyjąłem :wink:

ale mi chodzi o grafkę (zasilacz ModeCom MC-400ATX 2.0 PFC ok tego też szukałem ale to tam na marginesie)

a grafika to tylko ten 8800gs? żaden AMD się nie nadaje ?

a co do ceny tego zestawu to nie chcę wydawać od razu całej forsy (czyt. wyciągać tyle od starszych)

tylko tak trochę stopniowo najpierw to (żeby sie już dało coś na tym robić) a potem nowa płyta, ramy itd to jest rozwiązanie na jakieś pół roku potem znowu zacznę wymieniać)

ATI jak już.

Do grania lepsze sa karty nVidii.

amd, ati to przecież to samo (ati jest przecież wykupiona przez amd wiec…)

czyli w tej cenie liczy się tylko 8800gs ?

No ta ale karty nazywają sie ati, ale mniejsza z tym,

Taa, nic innego(wydajniejszego) nie znajdziesz.

W cenie 300-350 liczy się tylko 8800GS/9600GSO jest dwa razy wydajniejsza od 8600GT/Radeon3650. Idealna karta dla kogoś kto chce od czasu do czas się czymś rozerwać przy grze na tej karcie będziesz mógł sobie pograć nawet w Crysis “high” 1280x1024, skoro nie jesteś wymagający. A z Quada zrezygnuj a jeżeli już to weź zasilacz lepszy sprawnościowo niż Modecom 400W czyli OCZ 500W za 180-190zł ze względu na to iż 4-rdzeniowce żerają kupę prądu. A tak poza tym weź zestaw Owcy.

ok

ale mimo wszystko

a np. HD 3850 ?

wolę sie popytać niż potem nie wiedzieć :wink:

3850 ma wydajność podobną do 8800GS czyli jest 2-krotnie wydajniejszy od 8600GT. Przy czym 8800GSjest wydajniejszy i można go dostać nawet za ok.295 zł.

Zrezygnuj z Quada bo wątpię byś mógł wykorzystać jego moc, kup np. e7200 w zamian za to kup sprawniejszy zasilacz i/lub 8800GS.

więc dziękuje

8800gs dobra dzięki

nad zmianą quad na zwykłe core 2 się zastanowię

dzięki za rady i szybkie odpowiedzi

temat z mojej strony wyczerpany :wink:

pozdrawiam