Karta graficzna 600-700zł, określony sklep

Witam, szukam karty graficznej w cenie takiej jak w temacie. Musi być ona koniecznie ze sklepu http://www.ram.net.pl/. Karta będzie używana z płyta główną ASROCK M3A770DE.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Zastanów sie 10 x czy na 100% chcesz z tymi ****nami w jakiekolwiek kontakty wchodzić.W moim przypadku skuszony trochę niższą ceną zamówiłem u nich podzespoły do komputera (w zasadzie to cały nowy komputer) i byłoby wszystko ok gdyby nie to ze gdy padła płyta główna to gwarancję realizowali 3 tak TRZY miesiące nieodpowiadając na maile , telefony, listy.Nawet wizyta u nich zaprzyjaźnionego internauty nic nie zdziałała dopiero informacja wysłana listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru przez znajomego prawnika o krokach jakie podejmie jeśli dalej będą ignorować sprawę sprawiła że odesłali MB która padła po miesiącu i ponownie wysłana do nich nie może wrócić do mnie już od 16 grudnia ,ale teraz to już bez dalszych ceregieli sprawa ląduje najpierw w KM Policji a następnie zapewne w sądzie.

To nie ja zamawiam w tym sklepie, szukam karty dla kolegi, padł mu radeon 4850, właśnie z tego sklepu i musi wybrać jakąś inną kartę. Gdybym jak miał coś kupowac nie wybrałbym raczej tego “osobliwego” sklepu

Najlepiej kup Radeona HD 4xxx lub 5xxx

a może gtx 460 1GB albo radeon hd 6850 1GB ?