Karta graficzna ATI Radeon HD 5470-sterowniki problem

Witam. Ostatnio mój piecyk zaczął się regularnie restartować, a później nie chciał się włączyć wogóle, ale słychać było dźwięk startu Windy, więć myślę, że to problem ze sterownikami do grafiki. Zrobiłem formata i reinstal siódemki, wszystkie sterowniki się ładnie zainstalowały oprócz graficznych :razz: . Dodam, że mam również zintegrowaną kartę Intela, a karta o której tak się rozpisałem to ATI Mobility Radeon HD 5470.

Podam specyfikację kompa i proszę o pomoc w zainstalowaniu tych sterowników (Męczę się już 3 dni #-o ):

WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64-BIT(ORIGINAL)

INTEL CORE i3 M350 2.27 GHz

ATI Mobility Radeon HD 5470

4,00 GB RAM

KARTA SIECIOWA BROADCOM

KARTA DŹWIĘKOWA REALTEK

PS. Dodam, że nie jestem jakimś power-userem i się w tym zbytnio nie orientuję :smiley: .

krismat23 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

co to za laptop?

Hewlett-Packard G62-a30ew :slight_smile:

Proszę sterowniki tutaj http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 17349#N261 z poniższej listy wybierz grafika :wink: powodzenia.

Niestety, nie pomogło :frowning:

Podczas instalacji sterownika ekranu komputer poprostu się wyłączył :/.

Wie ktoś co to może znaczyć?

może to oznaczać konflikt sprzętowy, może również uszkodzenie grafiki, może to również sygnalizować jakieś pozostałości po poprzednich sterownikach, zaśmiecony rejestr systemowy, itp itd.

w takiej sytuacji zawsze najlepiej jest kontaktować się z obsługa techniczną producenta - po coś tam siedzą i za coś biorą pieniądze :wink:

Ok , dzięki. A jakim programem usunąć śmieci po starych sterownikach :D? Popróbuję jeszcze…

Driver cleaner/driver sweaper, najlepiej w trybie awaryjnym, potem przeleć rejestr ccleanerem.

TAK!! udało się :DD. mam taki zaciesz teraz :D! Dzięki wszystkim za odp. usunąłem wpisy w rejestrze starych sterków i zainstalowałem nowe, i działa :DD!!

temat do zamknięcia!