Karta graficzna ati technologies inc. 3d rage pro pci- nie moge znaleź control panel

witam wrzystkich :smiley:

 

ostatnio zainstalowałem najnowsze stery do karty graficznej i nie wiem czemu usuneło mi control panel.

nie mam dostępu do ustawień w grafice i nie mogę ustawić kolorów itp.

 

_ system operacyjny XP serwis pak 2 _

_ procesor AMD Sempron 300+   1,81 GHZ  _

_ ram 1giga bo więcej mi nie potrzeba :smiley: _

 

nigdy nie miałem takiego problemu i nie wiem co robić proszę o odpowiedź z góry dziękuje i pozdrawiam

 

                                                                                                                                     _ miłego dnia _

 

 

post-254391-0-20888300-1393600928_thumb.

A co to dokładnie za karta?

 

Jaką wersję steru użyłeś?

 

Czy masz w systemie NetFramework 1.1 i 2.0?

Dokładnie za kolegą JNJN, na 90% brak Framework-a (im nowszy tym lepiej). Można spróbować zainstalować go osobno, później ponowna instalacja/reinstalacja sterowników.

Użyj jak coś tego steru - do Rage Pro.

 

http://support.amd.com/en-us/download/archive/legacy-xp

 

Najpierw odinstaluj tamten, czyszczenie systemu np: Ccleanerem, restart kompa,sprawdź,czy masz zainstalowane programy Framework (w sumie wystarczy wersja 1.1) , jak nie zainstaluj i instaluj podany ster i restart kompa.

 

k00wal, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

tak mam najnowsze sterowniki do tej grafiki pobierałem je programem Driver Booster

mam net Framework 1.1 a tagrze net Framework 4

nw czy to nic nie miesza jak się ma 2 Frameworki

a grafika to ati technologies inc. 3d rage pro pci

ma gniazdo do telewizora i do monitora

chodzi o to że wszystko mi działa itp ale jak bym chciał wejść w ustawienia karty graficznej to nie mogę bo nie zainstalowało control panel:czyli ustawienia grafiki .

jak instalowałem pierwszy raz stery to mi zainstalowało. a jak ostatnio zainstalowałem najnowsze stery to mi je zainstalowało normalnie ale nie mam control panel .

wersja sterów 5.1.2001.0


Następnym razem użyj opcji Edytuj zamiast pisać posta pod postem.

Areh

Masz napisane co trzeba zrobić.

 

 

dziękuje wam wszystkim za pomoc  a szczególnie

JNJN

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY