Karta graficzna błąd (Kod 43)

Dzień dobry

Posiadam system operacyjny Windows 10, 64bit oraz kartę graficzną (chyba zintegrowaną):

  • INTEL HD Graphics 4600
  • AMD Radeon R5 M200 / Series 8500M

Po aktualizacji Windowsa (najprawdopodobniej) w dniu 18.01.18 przestała funkcjonować karta graficzna AMD Radeon R5 M200 / Series 8500M (kod błędu 43, załącznik 1 w załączniku). Po pierwsze chciałem zainstalować nowe sterowniki. Jednak przy karcie Radeona wyskoczył błąd i instalacja została przerwana (sterowniki pobierałem ze strony producenta). Po instalacji manualnej (załącznik 2) karta się uruchamia, lecz ze sterownikami z roku 2015, więc żadne programy graficzne nadal nie działają prawidłowo.

Proszę o pomoc
Michał

1.

2.

Spróbuj DDU usunąć i ręcznie wskazać stary działający sterownik (np. rozpakowując instalator “legacy” z AMD).

Usunąć DDU w obu kartach graficznych ? I nie wiem o co chodzi z instalatorem legacy. Mam najnowsze sterowniki ściągnięte ze strony producenta.

Dla AMD wystarczy.

Dobrze usunąłem sterowniki karty AMD programem Display Driver Uninstaller. Tylko teraz nie wiem jaki sterownik zainstalować. Ten najnowszy ?

Tak spróbuj ten najnowszy z strony AMD i najwyżej zablokujesz aktualizacje w Windows Update by nie było problemów.

https://www.dobreprogramy.pl/Wylaczamy-automatyczna-instalacje-sterownikow-z-Windows-Update,News,64945.html

Odinstalowałem sterowniki, zainstalowałem ponownie. Wyłączyłem automatyczne aktualizacje, ale problem pozostaje nierozwiązany.

System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

Może trzeba odinstalować ostatnią aktualizację Windowsa ?